Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Cicanaciról vélemény?

Cicanaciról vélemény?

Figyelt kérdés
nem nylon hanem pamut anyagból. ha jó az alakja valakinek akkor is gáz ha nem hosszú pólóval veszi fel? írd oda légyszíves a korod és nemed a válasz után

2014. júl. 19. 23:38
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
60%

Szerintem egyáltalán nem gáz, csak az a lényeg, hogy hosszú(!!!) felsővel vegyed föl.

13/l

2014. júl. 19. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
87%

Hosszú felső nélkül k*rvás, azzal is csak igénytelen (nem mondom, hogy csúnya, vagy nem néznélek meg, de nem is vennélek komolyan), nem mindennapi használatra való úgy gondolom.


22/F

2014. júl. 19. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
miért k*rvás és igénytelen? tényleg nem értem. hiszem vannak a boltokban direkt ilyen anyagból (kicsit vastagabb pamut)készült nadrágok övvel stb...
2014. júl. 20. 00:09
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nincs vele bajom, ha hosszú, nem tapadós felsővel, tunikával hordják. Röviddel szerintem is kur\/ás, ennyiből szinte meztelenül vagy fehérneműben is mászkálhatnál. A jeggings-szel nincs bajom, ha rövid pólóval veszik fel, azért az vastagabb, "farmeros" anyagú. Szerintem utcára simán fel lehet venni, kényelmes és nem is olyan vastag, így nem sülsz bele melegebb időben sem. Mondjuk sokan már olyan helyekre is hordják, ahol illik kicsit elegánsabban megjelenni és szerintem nem...egészen oda való, főleg nem rövid felsővel. Bár a cicanadrág is tud csinos lenni. Szerintem néha munkába is elmegy, persze ez több mindentől függ... Tudni kell viselni, hogy alkalomhoz illően vedd fel.
2014. júl. 20. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

4# vagyok

Olvasd el, ha gondolod:

[link]


Szerintem így szebb és ízlésesebb:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


mint így:

[link]

[link]

[link]

[link]

2014. júl. 20. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
köszi:) és azok a cicanacik amik direkt nadrágnak készültek? egyébként a leggings és a cicanaci ugyan az? korod és nemed leírnád?
2014. júl. 20. 00:39
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a leggings az a cicanaci. A jeggings meg a farmernek álcázott cicanaci, de szerintem nem sok különbség van köztük, majdnem ugyanolyan. Ezt én is hordom rövid felsővel, vastagabb az anyaga, szinte olyan mint a rendes farmer. 15 éves vagyok.
2014. júl. 20. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

2es vagyok:

K*rvásnak a magamutogatás miatt tartom egyértelmű fenékvillantós darab, mert gyakorlatilag csak a bőrhibákat takarja. (már ha nincs hozzá felső, ami takarjon)

Igénytelennek meg azért, mert kb felesleges ruhadarab és mondjuk egy szoknya, vagy egy nadrág, vagy egy short sokkal szebb úgy gondolom, bár ez már lehet az én fogyatékosságom, de ettől még vállalom a véleményem.

2014. júl. 20. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Ja, igen és lány.:) A nadrágnak készült cicanacik gondolom vastagabb anyagból is készülnek, mint a jeggings például:) A tapadós, szűk nadrágok is kiadják a formákat, de azért nem annyira mint a cicanadrág, az ehhez hasonló, vastagabb naciknál nem vészes, de azért a pamut is "veszélyes" szerintem.
2014. júl. 20. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

szerintem hosszú pólóval teljesen jó a leggings. egy 10+ órás repülőúton pl. nincs kényelmesebb egy jó leggingsnél, és egy hosszú felsővel még igénytelennek sem nevezhető (persze van olyan alak, amivel nem kifejezetten előnyös)

15L

2014. júl. 20. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!