Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Slampos voltam a repülőn?

Slampos voltam a repülőn?

Figyelt kérdés

Gondoltam nyaralni megyek, nem divatbemutatóra, de nagyon néztek, főleg magyar utastársaim, ezért másra nem tudok gondolni, mint hogy alulöltözött lehettem. Nem vagyok paranoiás, nem hiszem, hogy mindenki engem nézne, csak ott feltűnt.:D Egy fehér len nadrágot viseltem, nyári csíkos inggel, mint a képeken egyszerű szalmatáskával, sport cipővel.


[link]


[link]


máj. 23. 18:41
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez szerintem egy 10 pontos öltözet, a fehér nadrág No.1. Szerintem egyedi, de jól néz ki, a magyarok meg mindenen csudáznak, ami eltér az átlagtól.
máj. 23. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%

Én imádom ezt a szettet😍

És te is nagyon csinos vagy.

Az egyetlen dolog,amiért megbámulhattak az az, hogy jobban néztél ki, mint ők😚

máj. 23. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

#2 Kedves vagy, de ezek Google-s képek, amiket amiatt linkeltem, hogy eltudjátok képzelni, hogy nézett ki a szerelés.:)


Köszi a megnyugtató válaszokat, már amiatt is, mert visszafelé is ebben fogok utazni.:D

máj. 23. 19:14
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudok a többi ember nevében nyilatkozni, de én szívesebben nézem azt, akinek jó a stílusa. Nem lehet, hogy azért néztek, mert tetszett nekik?
máj. 23. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Metionin ***** válasza:
100%
Hát pedig ez stílusosnak számít. Repülőn meg amúgy is kényelmesben a jó lenni.
máj. 23. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Csak ízléstelen ez a sok bő cucc, de nem igénytelen.
máj. 28. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!