Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Izmos, erős, vastag combok és...

Izmos, erős, vastag combok és karok, feszes, kerek popsi stb. mégsem tudom, hogy mit vegyek föl? Hogyan csináljam, hogy nőies legyek, ne tűnjek kövérnek a vékonykább lányok mellett?

Figyelt kérdés
Előre is köszönöm szépen a válaszokat! 16/l

2014. júl. 20. 18:13
 1/7 anonim ***** válasza:

Bármit.

És készülj fel a sok privire. :D

2014. júl. 20. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát, köszönöm szépen, csak ugyebár sok lány van, akiken semmi sincs, tényleg! Én nem szeretnék olyan lenni, mint ők, ezt az utat választottam, de néha fusztráló, hogy úgy érzem kövér vagyok. Olyan barátnőm is van, akinél 3x vastagabb a combom :) Ebben a helyzetben már lassan nem is veszek föl semmmit, úgy úgyis jobban nézek ki :)
2014. júl. 20. 22:13
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is bármit felvehetsz, ha lebernyegekbe öltözöl, az tehet látszatra testesebbé. Ne szégyelld pont azt, amiben szebb vagy a gebéknél.
2014. júl. 21. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
48%

enis pont ilyen vagyok... ne szégyelld! :3

Kutyák játszanak csontokkal :P

2014. júl. 21. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, amiket írtatok! :) Én mégis úgy gondolom, hogy egyformán szép mindenki. Ráadásul, a saját példámból tudom, hogy lehet valaki nagyon kövér, aztán megváltozhat, és lehetnek szép, tónusos izmai, mutatós feneke és mellei. A vékony lányokról is azt gondolom, hogy nagyon szépek! Csak ugye azt kitalálni, hogy a fiúknak most épp melyik véglet tetszik?... Lehetetlen ;)
2014. júl. 21. 09:02
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

A fiúknak nem a végletek tetszenek. És én úgy gondolom, hogy nem lehet kövérnek lenni, ha "izmos, erős, vastag combok és karok, feszes, kerek popsid" van. Ha izmos és feszes vagy, akkor bármilyen vastag vagy, az szexi, és nem vagy kövér. Hidd el, a fiúk nem vastagságra/vékonyságra választanak, hanem alakra. A két végleten (anorexiás, elhízott) kívül pedig mindegyik alak tetszik a fiúknak, ha feszes, akkor meg különösen. Nekem is a kedvenceim a vastagabb, de feszes lányok.


F

2014. júl. 21. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Ez most jól esett! :) A végletes dolgot elírtam, csak véletlenül úgy hagytam, nem javítottam ki ^^" úgy gondoltam, hogy a végletek közül, vajon melyik irány az, amelyik felé mehetnek? Ezt nem tudom :) de köszönöm szépen neked is és a többieknek is a hasznos, és gyors válaszadást! :) szép napot nektek!
2014. júl. 21. 18:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!