Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyás mellett/után feszes bőr?

Fogyás mellett/után feszes bőr?

Figyelt kérdés

Régóta fogyni akartam, de nem igazán ment. Most megy, bár lelki okok miatt. Mindegy. A lényeg, hogy nagyobb fogyás esetén (15-20 kg) én, aki nem vagyok sportos, hogy tudnám kiküszöbölni, hogy löttyedt, fonnyadt legyen a bőröm?

Mindenféle érdekel, bár pénzgond miatt nagyon fizetős nem játszik. Van spéci torna? természetes dolog, amivel kenjem magam? (Mell és comb főleg.) Köszi.


2011. júl. 15. 13:56
 1/4 A kérdező kommentje:
Meg ugye az izom (hús) is lóghat.
2011. júl. 15. 13:57
 2/4 A kérdező kommentje:
A "nem vagyok sportos"-t úgy értem, eddig nemigen volt jellemző rám. 35/N vagyok.
2011. júl. 15. 13:57
 3/4 bix ***** válasza:
hááát határeset és genetika kérdése. ha normális kaját és edzést raksz össze és lassan fogysz valamennyit összehúzódhat a bőr, de soha nem lesz olyan mintha nem híztál volna... ez főleg a hasi és mell tájékra fokozottan igaz. a mell feszesítésére nincs semmi csak a felvarrás vagy a szilikon, mivel az is zsír ezért abból is fog menni, főleg a felső rész tűnhet el, így megereszkedhet az egész. ha mozogsz akkor az izmok nem fognak lógni, de ha 20 kilót fogy az ember az sajnos látszani fog valamilyen szinten. tizenévesen a bőr még sokkal rugalmasabb ilyen szinten, nálad talán még ha jó a genetikád akkor tudja majd követni. egyébként meg bármi jobb annál hogy 20 kiló fölösleg van egy nőn.
2011. júl. 15. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Bix megaszondta... még lehet próbálkozni kencékkel de sajnos az zsebbe nyúlós dolog és nem biztos, hogy hatásos lesz. A mell meg esélytelen, azt semmivel sem lehet feszesíteni, max csak ha a hátadra csipeszeled.
2011. júl. 15. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!