Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mennyire lennék menö a suliban...

Mennyire lennék menö a suliban, ha eredeti armani ruhakban jarnek, meg eredeti taskakkal, meg eredeti chanel ruhakat hordanek mikozbe mindenki kinaiba meg bershkaba vasarol?

Figyelt kérdés
18 èves lany vagyok.

2014. júl. 20. 22:59
1 2
 11/14 anonim válasza:
5%
Most auert jon ez a sok negativ valasz h en leszatom h miben van az ember meg gaz meg stb mert kur*a irigyek:D voltammar gazdag es sszegeny is de a chanelben ezerszer jobb volt mint a bershkaban :Dd en pl tok oda lennek ha latnam h arami meg stb van rajtad . Egyed. Es most johetnek az oltasok de ezt csak egy gazdag ertheti meg
2014. nov. 18. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Én fiú vagyok és általában dolce&gabbanaban, g armaniban es gucciban járok suliba. Az osztaly nagy része "szegény" sajnos, szóval senkinek nem nagyon tűnik fel h mi van rajtam.

16f

2015. márc. 3. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
54%
18 évesen gratulálok ha ilyen életfelfogással rendelkezel!
2015. márc. 16. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
77%

Gratulálok, értelmes vagy.

Ja, van egy gimis srác, aki nagyon gazdag, Armani- ban, Pradá- ban, Chanel. ben jár, de mindenki utálja (konkrétan egy normális barátja nincs, stb.). Na, erre megy azzal, hogy ilyenmegolyanmenőmárkákbanjár.

Ja, és Armani nem annyira, de sértő Chanel nevét kicsivel írni...

2015. jún. 20. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!