Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A harisnyanadrág+rövidnadrág...

A harisnyanadrág+rövidnadrág kombó tényleg rettenet, vagy fel merhetem venni? 15/l

Figyelt kérdés
2014. júl. 23. 00:49
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Van, hogy jól néz ki.

Például ez nekem tetszik:

[link]

2014. júl. 23. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=455ZibyoTuY

Itt a jobb szélen levő lányon is ilyen szerelés van. Szerintem neki jól áll.

2014. júl. 23. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
14%

Azert mert van 1-2 ember aki izlesficammal rendelkezik, azert miert kell masokat is rossz utra terelni?

A ket utolsotol kerdeznem.

2014. júl. 23. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Ment a pacsi :)

Azért szeretném úgy hordani, mert striák jöttek ki a combomon+nem szeretem mutogatni.

De ezek szerint le lett szavazva :D

2014. júl. 24. 01:15
 15/20 anonim ***** válasza:
Nekem is van sepruvenam, de rovidgatya ala megsem veszek harisnyat, van egyeb megoldas is.
2014. júl. 24. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 hooligirl98 ***** válasza:
Nekem is vannak striák a combomon, nagyon sokáig takargattam én is, de rájöttem hogy nem kell foglalkozni mások véleményével. :) Nem vagyok egy modell testalkat (16/L 62kg 162cm...) de nem is zavar :) A lényeg hogy magabiztosan kell viselkedni :) Nem kell takargatni mert az is te vagy!
2014. júl. 24. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
41%

Hát igen, jól látható milyen szánalmasak vagytok nők, ha ezt a dolog is ennyire komolyan veszitek,mint a harisnya hordása rövid nadrághoz. Még azt sem tudjátok elviselni, vagy kikötitek,hogy barna, testszínűt hordjon, hanem csakis feketét! Tényleg nevetséges :D Mert ugyan mitől gáz ha testszínűt vagy sötétebb barnát hord valaki? Ez annyira fontos? Észbontó komolyan.

Kérdező szerintem nem kell reszketned a félelemtől ha így akarsz lenni, nem fogják letépni rólad vagy kinevetni :D Vagy aki igen, az nagyon hülye.

2014. júl. 24. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
48%

Úgy,hogy nem értesz hozzá,kedves utolsó,szerintem nem nagyon kéne véleményt alkotni... a testszínű harisnya nem látszik... ez a lényege.Ha nem érted,akkor szerintem mindegy... :)


De abban igazad van,hogy ezen is problémázunk,mi nők. Nyilvánvalóan nevetségesen kinézni nem túl kellemes dolog.Jobb megelőzni.

2014. júl. 24. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Mindeni leírhatja a véleményét, én szoktam látni aki mindig barna, testszínűtől sötétebbet hord, az pedig látszik és jól is néz ki, legalább is szerintem, én is olyat hordok. De van aki csak feketét vesz fel, mondjuk szerintem egyik sem gáz, mitől gáz? Mondjuk néha látok egész rövidnadrágos csajszit akinek kilátszik a lépésbetétje, az ciki, de nem tudom ha valaki néha vagy gyakrabban szeret hordani akár melegebb időben harisnyát, most miért kell ezen csodálkozni vagy hogy passzol e a ruhájához?
2014. júl. 25. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Jo temat dobtal fel kerdezo, most ugy 30 fokban a legjobb ezen tanakodni.

De legalabb par ember nem unatkozik

2014. júl. 25. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!