Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fel lehet venni ilyen szinu...

Fel lehet venni ilyen szinu ruhat eskuvore? Talan picit vilagosabb de nem hofeher. A modelje is hasonlo. Lent kep.

Figyelt kérdés
[link]

2014. júl. 23. 14:00
1 2 3 4 5
 1/44 A kérdező kommentje:
vendegkent
2014. júl. 23. 14:01
 2/44 A kérdező kommentje:

ilyen szinu

[link]

2014. júl. 23. 14:05
 3/44 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon szép ez a ruha, de hiába nem hófehér, szerintem ne vedd el esküvőre. A fazonja "hercegnős" és az esküvőn egyedül a menyasszonynak "megengedett" a fehér (ha nem is hófehér, hanem ekrü) "hercegnőség".
2014. júl. 23. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 A kérdező kommentje:
az ove hosszu az enyem nem es az ove sokkal nagyobb, hercegnosebb lesz
2014. júl. 23. 14:07
 5/44 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem akkor sem illik olyan stílusban megjelenni egy esküvőn, amit akkor csak és kizárólag a menyasszonynak illik képviselnie.
2014. júl. 23. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
100%

én nem venném fel, pont ez miatt, mert nem illik a fehér szín esküvőre. akár tört fehér a ruha, akár nem.


egyébként sokan szerintem nem is tudnak erről a 'szabályról', simán felveszik

2014. júl. 23. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
100%

Hogy válaszoljak a kérdésre, felveheted de biztosan lesznek olyanok akik kinéznek majd miatta. Vannak rövid esküvői ruhák is...

Egyszerűen bunkóság felvenni fehéret. Válassz barackszínt vagy valamilyen hamvas rózsaszínt de semmiképp ne fehéret.

2014. júl. 23. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
100%
Esküvői ruhából is van törtfehér/vaj/bézs, tehát ezeket a színeket én semmiképp nem venném fel. Ez a menyasszony napja, nekem rosszul esne, ha az esküvőmön valaki ilyen cuccban jelenne meg. Ha egyszer más a menyasszony és nem Te, tartsd őt tiszteletben.
2014. júl. 23. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
Ritka nagy tahóság lenne ilyen ruhában megjelenni egy esküvőn. A kommentjeidből látom, hogy neked meggyőződésed, hogy felveheted, úgyhogy nem értem, miért írtad ki a kérdést, ha magasról teszel a válaszokra.
2014. júl. 23. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 A kérdező kommentje:
akkor mar feher cipot se vegyek fel lila szoknyaval mert olyat is csak a menyasszony hordhat?
2014. júl. 23. 14:54
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!