Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ti is szeretitek az F & F...

Ti is szeretitek az F & F cuccokat?

Figyelt kérdés
Szerintem nagyon design-osak, egyediek és az áruk sem olyan magas. Nekem a konyhai cuccok tetszenek a legjobban, de a ruhák se rosszak.
2014. júl. 23. 16:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Én imádom őket.:)Mind az F&F Home dolgokat,/nagyon tetszenek a színei,és a kivitelezésük is/és a ruhákat is.Főleg hogy pont most vannak leárazások.Rengeteg cuccom onnan van.
2014. júl. 23. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem irreálisan drágák a ruhák, viszont elég sokszor leárazzák őket.
2014. júl. 23. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A ruhákat imádom, de én is szinte csak leárazáskor szoktam ott vásárolni. Szerintem a home cuccok azok, ami tényleg irreálisan drágák.
2014. júl. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Én meg pont az ellenkezőjét tapasztalom, szerintem a home áruk nem is olyan drágák. Például én már egy csomó különböző vázát vettem, és majdnem mindegyik 1000 Ft-alatt volt. A ruhák meg szerintem máshol is drágák, nemcsak az F &F, ha jó minőségűek.
2014. júl. 23. 20:41
 5/5 anonim ***** válasza:
Én főleg ruhákat szoktam vásárolni és azok nekem nagyon bejöttek. Vannak olcsóbb drágább darabok is, de én általában sulikezdésre augusztusban szoktam bevásárolni és akkor szinte mindig leárazások vannak.
2014. júl. 26. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!