Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen áruházban lehet kapni...

Milyen áruházban lehet kapni azt a tipikus, hagyományos, piros kockás inget?

Figyelt kérdés
Ne mondjátok azt, h "bárhol lehet kapni, még egy kínaiban is", mert ez nem igaz. Egy csomó helyet bejártam, de sehol se találtam. Szal hol lehet kapni olyan kockás inget?
2014. júl. 24. 21:30
 1/7 anonim ***** válasza:
nekem is lenne egy kérdésem. miért jó, ha a derekatokra kötitek azt a tipikus piros kockás inget, mellé meg felvesztek egy pulcsit? sosem értettem h ebben mi a jó
2014. júl. 24. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én rockeresen akarom hordani, fekete zenekaros póló + piros kockás ing. Nem vennék fel rá semmit.
2014. júl. 24. 22:07
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem egy van a Stradivariusból, de azt is már minimum 2 éve vettem. Persze, keresek újat, mert már nincs olyan jó állapotban, de még hordható, és ez a kedvenc ingem. Szóval, nem tudom, ha látok valahol leírom.
2014. júl. 24. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kínaiban szokott lenni de nem feltétlen olyan anyagú mint régen az igazi. De most még nem biztos. Ha majd bejönnek az őszi/téli cuccok akkor lesz több helyen.
2014. júl. 24. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Már csak a turik maradtak a környéken. Ott is megnézem. :)
2014. júl. 24. 23:51
 6/7 anonim ***** válasza:
new yorkerben, h&mben szoktak lenni olyanok. turiban is persze. ebayen is rendelhető. amúgy nagyon jól néz ki!
2014. okt. 5. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
ja meg c&a
2014. okt. 5. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!