Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ruhavásárlás? (lent)

Ruhavásárlás? (lent)

Figyelt kérdés

Melyik városba érdemesebb elmenni vásárolni, ha szeretnék egy teljes ruhatárújítás csinálni?

Kiindulópont Veszprém.

Gondoltam Pestre, Győrre, Székesfehérvárra

Szerintetek?:)

És ha valaki nagyon jártas, adna tanácsokat, hogy melyik áruházba nézzek be?



2014. júl. 27. 12:06
 1/5 A kérdező kommentje:
ÓÓ és még egy kérdés:D megint ha valaki jobban ismeri a várost, mikor érdemes menni, ha főleg már nem nyári ruhákat szeretnék venni? Mikor vannak akciók? :D
2014. júl. 27. 12:08
 2/5 amira21 ***** válasza:
67%

Én mindig Győrben vásárolok: ÁRKÁD

Bemegyek és üzletek tömkelege van ott, mindent megtalálok!

Nagyon jó boltok vannak ott!

Igazából én mindig augusztus 10-e után szoktam menni, kb akkor elkezdik a végkiárusításokat. Most is menni fogok :)

2014. júl. 27. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
értem, köszönöm a választ:)
2014. júl. 28. 15:18
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Igazából Veszprém is elég jó, de Pesten is jó cuccok vannak. :) C&A New Yorker Vögel stb... :)
2014. júl. 29. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia, én csak Pestről tudok infókat. Ha olcsón szeretnél kijönni, akkor tudom ajánlani az AsiaCentert. Ez mondjuk 100 % kínai, de tényleg olcsó, és 3 nap sem elég, hogy minden boltot megnézz. Ha minőségibb boltokra vágysz, akkor meg a szokásos: Árkád, Aréna Pláza, drágább helyek meg: Westend.
2014. júl. 29. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!