Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mégis, miért olyan borzasztóan...

Mégis, miért olyan borzasztóan égő dolog a szandál zoknival?

Figyelt kérdés
Mindenki fujolja, de senki nem tudja, hogy MIÉRT.?

2014. júl. 29. 12:21
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
61%
Mert iszonyat ronda és ízléstelen. Azért. Esztétikailag fáj. Támadás a jó ízlés ellen.
2014. júl. 29. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
68%
Miért ne tudnánk?! Azért, mert egyszerűen ronda, ezen nincs mit nem érteni, hülyén néz ki, rossz ránézni, szerintem nem kell folytatni a sort...
2014. júl. 29. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
32%

Akit ez zavar az többnyire egy korlátolt idióta. Nekik az a szép és esztétikus ha telemegy a lábuk az út mocskos szennyével, ők ugyanis erre a poros fekáliára izgulnak.

Én egyébként is azt hordok amit jól esik, és magasról letojom hogy másnak mi tetszik.

2014. júl. 29. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
65%
Érdekes módon nekem nem lesz retkes a lábam, akkor sem ha egész nap saruban/szandálban vagyok (zokni nélkül), de biztosan csak nekem van ilyen szuper fejlett, portaszító lábfejem... de ezen természetfeletti tulajdonságom ellenére is mindig tudok 5 percet lábmosásra szánni, mikor hazaérek, akkor is ha ránézésre nincs semmi kosz a lábaimon. Amúgy mivel emberek közt élek/élünk (és mindenki hatással van mindenkire, mivel társas lények vagyok, így ez a normális...), így valamilyen szinten adok a véleményükre, ha nem is mindenkiére, én is igyekszem olyan ruhákban járni, ami nekem tetszik és jól érzem benne magam, de csak a jó ízlés határain belül és ebbe szandál zoknival valahogy nem fér bele, akkor már inkább húzzon cipőt az illető...
2014. júl. 29. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
49%

Nem fogsz kapni értelmes magyarázatot. A "ronda és kész" és társai nem magyarázzák meg.

"Miért égő? -mert égő." Ez így ment bele az emberek agyába, szóval más magyarázatot nem tudok.

Egyébként engem nem foglalkoztat ez a téma, hogy ki veszi fel zoknival a szandálját.

2014. júl. 29. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
84%
Azért, mert a szandál nyitott, a zokni meg nem. Tehát értelmét veszti a szandál.
2014. júl. 29. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
50%
Ezt senki se tudja. Nekem nincs vele bajom. Mellesleg fura módon egy csomó idióta dolog nem botránkoztat meg senkit. de a szandál+zokni az igen.
2014. júl. 29. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
34%
Valamiért pár éve divatba jött cikizni a szandál +zoknit, azóta mindenki fujjol, előtte nem hallottam, hogy bárkit érdekelt volna. Nekem tökmindegy, ki hogyan öltözik, az kell, hogy ő jól érezte magát. Én zokni nélkül hordok szandált (sokak szerint már ez is fúúúj, meg b*zis, meg mittomén), de a zokni praktikus lehet: pl. elfér a hátizsákban, és ha este lehűl az idő, fel tudod venni, nem fagy szét a lábad.
2014. júl. 29. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:

mert éppen most nem divat

ha az lenne az összes pfujoló hordaná

ilyen egyszerű ez

2014. júl. 31. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
62%

azt is megkérdezheted, hogy akik nem zsigerből, gyűlölködve valaszoltak, azok miért lettek lepontozva


a pfujolók még azt sem viselik el ha nincs véleményed és nem velük együtt köpködsz valamit


figyeld meg ezt a hszt is le fogják pontozni, mert el mertem mondani a véleményem

2014. júl. 31. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!