Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szép ez a szoknya? Divat még?

Szép ez a szoknya? Divat még?

Figyelt kérdés

A minap kaptam nővéremtől egy szoknyát, csak ő jóval magasabb mint én. (én 163 cm magas vagyok) És mindenképp leszeretnék vágatni a végéből, mert nagyon tetszik. Szép a színe. Csak nem tudom, hogy divat-e még a maxiszoknya (ha így hívják) És, hogy milyen hosszúnak kell lenni.

A szoknya ehhez hasonló, csak a pánt része hagyományos. De a szabás az ilyen, illetve a színe is más.

Szerintetek?

Kép: [link]



2014. júl. 30. 09:00
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szóval a képen van egy ruha, neked meg van egy szoknyád, ami még színben se ilyen. Okééé... :D

Egyébként divat a hosszú szoknya, de ha nem, kit érdekel? Tényleg a divat szabja meg, mit veszel magadra? Inkább a saját ízlésednek kéne öltözni elsősorban, ha tetszik, vedd fel. Mondjuk ez nem annyira a te alkatodra való ruha, inkább a magas lányoknak áll jól, a piciket összenyomja és tömzsivé teszi könnyen, úgyhogy inkább csak magassarkúval vedd fel. Ha keresztbe mintás esetleg, az tovább rontja a dolgot és még felhajtani sem lesz egyszerű miatta. Ha ék alakú, átlós vagy hosszanti a minta, az nyújtja az alakot.

Hosszban elég béna, ha a bokád fölött libeg, de az is kellemetlen, ha túl hosszú és orra esel benne, de gondolom aki felvarrja neked, az be tudja kb lőni. Vagy keress képeket és ellenőrizd rajtad is úgy fest-e, mint a képeken, vagy nem jó helyen van felhajtva.

2014. júl. 30. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! Egyébként elég sokat kerestem, és ha lett volna ugyanolyan azt másolom be! A szoknya formája és szabása teljesen ilyen, a színe viszont valóban nem. Nem tudtam, hogy fontos a kérdés miatt. Egyébként mintás. Az alapszín halványkék, és azon futnak végig hosszan a többi szín: Lila, sárga, fehér, zöld, fekete.
2014. júl. 30. 09:35
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Na, igen, az első jól mondja, ebből döntsük el. :D


De nem is lényeg, hiszen az a fontos, neked tetszik-e, és jól érzed-e magad benne. Semmi más nem számít.

2014. júl. 30. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Szia! A maxi még mindig divat ,de tulajdonképpen az a fontos, hogy jól érezd magad a ruhában, mert akármennyire is divatos egy ruha ha kényelmetlenül érzed magad benne látszani fog.Szóval ha neked tetszik akkor, csak támogatni tudlak,vágasd le, hordd és ha mégsem tetszik még mindig meggondolhatod magad :)
2014. júl. 30. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igazatok van! :) Mindenképp levágatom, aztán hordom. Mikor felpróbáltam nagyon tetszett, főleg a színe miatt. Úgyhogy szerintem hordani fogom. Köszönöm szépen a válaszokat!
2014. júl. 30. 09:49
 6/6 anonim ***** válasza:
Főleg az olyan szoknya, amelyik uniszex típusú.
2014. júl. 30. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!