Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ilyen bolt Budapesten?

Ilyen bolt Budapesten?

Figyelt kérdés

Létezik olyan bolt Budapesten, ahol nem csak a rózsaszín popos csili-vili sz.rokat árulják, meg a rib.nc felsőket amiből kint van minden? Olyan boltot keresnék, ahol punkos vagy rocker cuccok vannak, ahol pl lehet venni fekete farmert, amit sehol nem találok...

Netes rendelést sajnos nem tudom megoldani, ezért keresek boltot, kisebb sikerrel. Ti nem ismertek ilyen helyet?



2014. júl. 30. 21:14
 1/4 anonim válasza:
Háda?
2014. júl. 30. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Fekete farmert mindenhol lehet találni. Egy egyszerű H&M-be ha bemész ott is van vagy 3 különböző fajta...
2014. júl. 30. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Rockpince kedves!
2014. júl. 31. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Sajnos nem, (vidéki vagyok, szóval ne szedjétek le a fejemet :P). A nyugati aluljárót emlegették nekem sokszor, de én nem voltam ott.

Viszont amit nagyon tudnék ajánlani, az két fullos punk-rocker bolt a belvárosban, a gond csak az, hogy Pécsett. :D De ha arra jársz, mindenképp nézz be! [link]


http://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__oltozkodes__..

2014. aug. 1. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!