Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Aranylakodalomra hogyan illik...

Aranylakodalomra hogyan illik felöltözni?

Figyelt kérdés

Soha nem voltam még, így nem tudom, mennyire kell kiöltözni, milyen ruhát illik felvenni. Templomban lesz, majd egy étteremben.

Nagyon meleg lesz, ez még inkább megnehezíti a ruhaválasztást. Tudnátok segíteni? Rajtatok mi volt, mit vennétek fel?



2014. júl. 31. 13:04
 1/5 anonim ***** válasza:
26%
Aranyosan...
2014. júl. 31. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez attól függ, hogy milyen stílusú, hangulatú lesz. Egy ismerősnél volt, de oda sokan sima, utcai ruhába mentek mert nem volt az az elegáns ünnepség sem a helyszín. Szerintem egy szövetnadrág és egy elegánsabb blúz is jó vagy vehetsz fel szoknyát is. Egyberuhát is akár, de szerintem legyen olyan visszafogottabb, ne az a bulizós, de ne is az a nagyon alkalmi, ünnepélyes. Állítólag a templomba kell valami, blézer, kiskabát, de nem tudom, sose járok templomba.
2014. júl. 31. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szoknyat is?

Mi van ha fiu a kerdezo?

2014. júl. 31. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

2. vagyok

Igaz, alapból azt gondoltam, hogy lány a kérdező, de akkor a blúz is kiesett. Szerintem a férfiak nem gondolkodnak ezen ennyit, nekik nincs is akkora választásuk, hogy mit vegyenek fel, ezért gondoltam. Mármint ingben és nadrágban, ha meleg van akkor zakó nélkül tudnak menni.

2014. júl. 31. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ne haragudjatok, tényleg kimaradt: lány vagyok :) Igazából azért parázok rá ennyire, mert a párom nagyszüleinek lesz az aranylakodalma, és szeretnék a lehető legmegfelelőbben felöltözni rá, hogy "bevágódjak", értitek :)
2014. júl. 31. 16:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!