Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Jól néz ki egy fiúnak a...

Jól néz ki egy fiúnak a tragus piercing?

Figyelt kérdés
20 éves fiú vagyok, mind a két fülemben hordok fülbevalót, a mai kicsit mainstream-nek nevezhető air max-es, kivágott pólós stílus szerint öltözködöm. Szerintem baromi jól nézne ki egy kis pötty piercing a tragusomban, viszont én majdnem mindig csak lányokon láttam. A kérdésem az, hogy szerintetek jól néz ki-e ha egy fiú is hord ilyet, vagy ciki? Illetve mennyiszer gyullad, vagy gyulladt be azoknak, akik hordanak ilyet?

2014. júl. 31. 13:34
 1/7 anonim ***** válasza:
49%

Szerintem senkin nem néz ki jól, de nyilván nem is én vagyok a célcsoport akinek tetszeni akarsz, mivel alapból undorodom az air maxes, kivágott pólós divatemberektől.

Ha ilyet akarsz hát csináltass ilyet.

2014. júl. 31. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ez inkább ahhoz megy, aki kicsit darkos-gothos-rockeres stílusú. Az air maxes divatos srácokhoz nagyon nem illik.
2014. júl. 31. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm. Első, egy kicsit szebben is megfogalmazhatnád a véleményed,semmivel nem lennél tőle kevesebb, de Neked is köszönöm.
2014. júl. 31. 16:21
 4/7 anonim ***** válasza:

Igazából sztem az a kérdés, hogy szép-e a füled. Bocs, sőt, tiszta-e.

Ha ezek megvannak, és jó minőségű az ékszer, akkor szerintem tuti.


Mondom ezt úgy, hogy én is fényévekre vagyok az airmaxes-kivágott pólósoktól.

2014. júl. 31. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Valahogy nem tudom elképzelni. Mondjuk nekem pasikon a fülbevaló is sok, de ha neked tetszik ne érdekeljen, hogy mások mit gondolnak!
2014. júl. 31. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Értem, tisztán tartom mindenemet, ahogy a fülemet is. A kinézetével van talán a legkevesebb problémám, nem mintha a világon nekem lenne az egyik legszebb fülem, viszonylag kicsi, de nem csúnya sztem. Utsónak is köszi! :)
2014. júl. 31. 18:59
 7/7 anonim válasza:

Fiú vagyok és csütörtökön volt két hetes a tragusom. Fiúk is hordanak, de lányok körében elterjedtebb az tény. Viszont aki kicsit is intelligens az nem fog emiatt búzázni, akinek meg nem tetszik annak nem. Neked kell h tetszen. Én nem bántam meg :) És mindkét fülemben van fülbevaló, persze felemás stílusban, szines pöttyök, nagy kövek és tudod mit? Pont leszarom, h ki gondolja azt h bzisan öltözöm. V nyakút csak amiatt nem hordok mert folyamatosan kipattogok a felsõtest gyantázása miatt és ugy ciki lenne.

Nekem nem gyulladt eddig be, remélem nem is fog, a szúrás is egy pillanatig kellemetlen. Viszont megnézném milyen is a belsõ porcod, akinek kicsi annak nem ajánlatos. Irj privit ha gondolod :D

20F

2014. aug. 2. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!