Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Budapesten a 6-7. kerület...

Budapesten a 6-7. kerület környékén hol találok olcsòbb fehérnemű boltot?

Figyelt kérdés
Célirányosan szeretnék menni,és nem sokat bolyongani a városban,egy világosabb,v fehér melltartòt szeretnék olyan 2000 ft-ig. Akár jobb minőségű kìnai boltot is ìrhat aki tud ilyet,vagy márkaboltot ahol esetleg mostanában vannak nagyobb leárazások. Köszi
2014. júl. 31. 16:41
 1/4 anonim válasza:

Soroksáron én egy nagyobb Invázióba szoktam vásárolni. Vettem is ott egy fekete melltartót (és hozzá tangát) 1300forintért. Használom, nincs vele semmi baj:) Auchanba szokott lenni még olcsó, láttam múltkor 800forintosat, de azt nem ajánlom az anyaga miatt, de volt 1000 forinttól felfelé, azok már jobbak:)

most ez a két hely jutott az eszembe.

Invázió ha nem Soroksáron is, de a Ferencek tere és az Astoria közötti úton van.

remélem tudtam segíteni

2014. júl. 31. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem hiszed el,de pont ma benéztemm az Astorianal az Invazioba,de csak egy két darab fehérnemű volt ott összvissz. Soroksár környékén nem igazán járok,meg Auchan közelében sem. De azért majd körbenézek. Terranova outletben is voltam de ott sem láttam fehérneműt. Vagy csak én nem láttam?!
2014. júl. 31. 23:15
 3/4 A kérdező kommentje:
Aki tud meg ilyen boltot,az ìrhat:)
2014. júl. 31. 23:17
 4/4 anonim válasza:
Első vagyok. Találtál már magadnak megfelelő fehérnemű boltot? Igen, az Astoriánál elég gyér az invázió,de a kettes villamos végállomásán a közvágóhídnál a tescobam van egy nagy, amivel árban és ruha minőségben is meg vagyok elégedve.:) ennyit tudtam most hozzátenni
2014. szept. 6. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!