Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek az baj, hogy én...

Szerintetek az baj, hogy én csak úgy érzem jól magam, ha van rajtam smink, és ha nőiesen, szexin öltözködöm? Ha hétköznapiasan megyek ki az utcára vagy ha nincs rajtam smink akkor meg szorongok és csúnyának érzem magam.

Figyelt kérdés

2014. aug. 3. 08:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
65%
Inkább fordulj szakemberhez.
2014. aug. 3. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
79%
Nekem nem baj, ha így érzed jól magad csináld.
2014. aug. 3. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
60%
Én is így vagyok, ezzel semmi gond nincs. :)
2014. aug. 3. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én csak a sminkkel vagyok így, pedig nem szoktam nagyon festeni magam, de ha nincs rajtam, akkor nem érzem jól magam, pont amiatt, amit te is írtál.
2014. aug. 3. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem ez nem jó.
2014. aug. 3. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
81%

Felőlem mindenki azt csinál, amit akar, de azért gondolj bele, hogy el fog jönni az az időszak is, mikor nem leszel már fiatal és nem vehetsz fel akármit, és ha addig nem változtatsz és nem szedsz össze egy kis önbizalmat, akkor vagy az elvonóban vagy az idegosztályon fogunk találkozni. :))

Szóval szerintem ez nem normális, hogy ha a külső miatt szorong valaki.

2014. aug. 3. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
16%
Jo tudni, hogy vannak meg igenyes NOK is a sok igenytelen kozott!
2014. aug. 3. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
57%

EN is igy vagyok ezzel. Hiaba mondjak, hogy sokszor nem is latszik, hogy mikor van rajtam smink, de ha van, akkor en is sokkal magabiztosabb vagyok.

Es szerintem ez sok nonel van meg igy.

21L

2014. aug. 3. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

De vajon normális ez, hogy a nők csak így érzik jól magukat?

Hogy csak "díszekkel" van önbizalmunk?

Ha elmegyek valahova szórakozni, akkor is jól esik, hogy megnéznek,flörtölnek velem, de sajnos valószínűleg a legtöbb csak szexet akar,mert ha valakin látják,hogy szereti ezeket a dolgokat hangsúlyozni, akkor a belső már nem is érdekli őket vagy lehet azt hiszik egy üresfejű kis libával beszélnek.Ha nem öltöznék ki és sminkelném ki magam, akkor meg észre sem vennének.

2014. aug. 3. 18:27
 10/11 anonim ***** válasza:
0%

Sajnos ez igy van,mi ferfiak szepek vagyunk minden nelkul mert mi vagyunk a teremtes koronaja!

Ha megnezzuk az allatvilagot ott is a him a szebb a nosteny csak a hatterben megbuvo szurkeseg....

Ennek tudataban ertheto ,hogy a noknek muszaj segedeszkozt hasznalni.

2014. aug. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!