Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiatal csajok! Miért van az,...

Fiatal csajok! Miért van az, hogy felvesztek olyan rövidnacit, amiből kilátszik a feneketek?

Figyelt kérdés

erre gondolok

[link]



2014. aug. 3. 11:36
 1/10 anonim ***** válasza:
28%
Ritkán látok ilyen durva esetet, de egyébként meg ha jól érzi magát benne had vegye. Ne zavarjon téged.
2014. aug. 3. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
nem zavar, csak érdekel, h miért jó ez, hogy kilátszik a segge egy része? elég szexuális
2014. aug. 3. 11:44
 3/10 Legfurcsább válasza:
66%

Nem hiszem hogy a képen szereplő személy fiatal csaj lenne.

Egyébként ennyi baj legyen, én örülök is neki.

2014. aug. 3. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
23%

Én lépcsőzés közben szoktam felfigyelni az ilyenekre, amikor megyek fel az aluljáróból, és előttem egy "franciabugyis" csaj megy. Hát, ha valakinek jó a feneke, miért ne... Ha fürdőruhában simán mászkálnak egymás mellett az emberek, ezen már nem érdemes fennakadni. Pláne 40 fokban. Örülök, hogy lány vagyok, és egy fiúval ellentétben nem nézek ki hülyén p1cs4naciban és átlátszó felsőkben. Különben elsórvadnék a betongőzben.

L22

2014. aug. 3. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
52%

Csak nyugodtan lányok.

Nem zavar minket. :)

2014. aug. 3. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
60%
Mert valószínűleg nincs semmi más a silány kis életükben, amivel felhívhatják magukra a figyelmet.
2014. aug. 3. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
45%

Én eddig csak jó seggű csajokat láttam vele, sztem egy fiút se zavar :DD

Amúgy nekem is néha felcsúszik mert nincs övem de hasam sincs semmi kb és ami alul jó gatya az derékrésznél mind kicsit bő vagy hordással kitágul és egy idő után felcsúszik, és pl volt hogy pár percig képtelen voltam megigazítani úgyhogy akaratlanul is egy kicsit kinn volt, aztán persze mihelyst felszabadult a kezem, megcsináltam. Én nem szeretem azért, ha kilóg.

2014. aug. 3. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
83%
Mert divat ribisnek kinézni.
2014. aug. 3. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
79%

Egyes pasiknak tetszeni akarnak, jóízlésről meg életükben nem hallottak. Azt senki ne mondja nekem, hogy ízléses nő ilyenben jár az utcán. Üdülőhelyen nyilván elmegy, nem arról beszélek.

Az meg hülyeség, hogy csak ebben nem sülnek meg. Egy szellős, vékony anyagú szoknya sokkal kellemesebb viselet, csak hát meg kell azt ideologizálni, hogy miért rakják ki a fél testüket. Aztán meg hápognak, és sipítoznak, ha arra kellenek a férfiaknak vagy leközönségesezik őket.

2014. aug. 3. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
55%

Olcso k..rva tipus es kozonseges!

Engem taszit es zavar!

Kivancsi lennek forditott helyzetben a csajok velemenyere mivel allitolag ok is nezik a jo ferfi seggeket...

2014. aug. 3. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!