Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ha rendelek Angliából egy...

Ha rendelek Angliából egy ruhát, az kb. mennyi idő alatt jön meg Magyarországra?

Figyelt kérdés
A Wishtől szeretném rendelni ami egy angol bolt, Komárom-Esztergom megyébe.

2014. aug. 3. 15:35
 1/4 anonim ***** válasza:

Az oldalakon általában leszoktak írni egy várható kézbesítési időt.

Bár azt az oldalt még nem használtam, de saját tapasztalatok alapján az angliából érkező csomagokat feladástól számítva 2 héten belül megkaptam.

2-3 napot kell még számolni a postázásra és bárhonnan rendelsz vasárnap este vagy hét elején érdemes leadni a rendelést, mert úgy csökkentheted a postára adási időt.

2014. aug. 4. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2014. aug. 4. 19:09
 3/4 anonim válasza:

Tényleg attól függ, milyen szolgálattal küldik. Néha azért rájöhet még egy-két nap az oldalon becsült szállítási időre is.


Nekem volt olyan, hogy egy 5-10 naposra becsült szállítás 15 napig tartott, de olyan is volt, hogy egyik délután feladtak nekem egy csomagot Angliában, és másnap délre (!) már megjött (mondjuk ez karácson környékén volt, akkor biztos gyorsabban dolgoztak). De általában 1-2 hét, ja.

2014. aug. 4. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm.:)
2014. aug. 5. 15:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!