Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol vegyek Budapesten olyan...

Hol vegyek Budapesten olyan farmert/felsőt stb, ami rám jön, jól áll, és divatos?

Figyelt kérdés
21 éves lány vagyok,170 cm és kb 70 kg. Kicsit meghíztam (kb 5 kg-ot), de sztem most sem vagyok olyan kövér, hogy ne találjak ruhát, mégis ez van, mert az ilyen kínai ruhák olyanok mintha gyerekekre méreteznék. És hiába megyek NEM kínaiba, az ottani cuccok is kínaiak és kicsik.
2014. aug. 3. 20:12
 1/2 anonim ***** válasza:

Én a helyedben az Arany J. utcai Arany 17-be mennék el, aztán még tudom, hogy vannak jó rucik a Jászain a valami 22 boltban, ott a Rossmann mellett. Sajnos nem jut eszembe a neve.


Ja, és a régi skála, a nyugatinál! ott is lehet nagyobb méretű, normális ruhákat kapni. De ahol még én tennék egy próbát, az a Blahán az Europeumban a h&m vagy new yorker, nem is tudom, de az outlet és vannak nagyobb rucik, jó akciók. Ja, meg a c&a a Vörösmartyn!

2014. aug. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
C&A-ban, H&M-ben, esetleg New Yorker. :)
2014. aug. 4. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!