Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Őszi-téli divatos fiúruhák?

Őszi-téli divatos fiúruhák?

Figyelt kérdés
16éves,185cmes fiú vagyok.És azon kezdtem el gondolkozni milyen ruhákat vegyek őszre/télre?Nadrág,felső,cipő minden kell,képekkel együtt!Köszönöm előre is :)

2014. aug. 4. 23:57
 1/6 anonim ***** válasza:

Attól függ, milyen a stílusod.

Vagányabb, vagy klasszikusabb...

Írj, hogy miben gondolkodjak, és összeállítok neked egy listát, árakkal, üzletekkel :) 15/L

2014. aug. 5. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát ezek közül igazából nem vágom annyira,talán vagányabb,nem klasszikus de ha nem nagy fáradtság összedobnál mindkettőre?mert így most nem tudom eldönteni:D
2014. aug. 5. 13:58
 3/6 anonim ***** válasza:

basszus az előbb beképeltem, és mire elküldtem volna leállt a laptopom :(

Szóval már nincs időm leírni csak nagyobb vonalakban.

Cipő: bakancsok, úgynevezett sneakersek, vansek

Nadrág: Nem tól szűk, de nem is bő farmer. Legalább 1 kék + fekete, esetleg színes nacik. (piros kizárva :D)

Pólók: Egyszínű, feliratosakkal nem lőhetsz mellé

Ingek: Ha szeretsz elegánsabban öltözni, akkor ezekből sokat vegyél! Akár mintás (csíkos, pöttyös, kockás) akár egyszínű. Szűkített fazon!!!

Pulcsi: Egyszínű fehér cipzárral fehér madzaggal. Kötött egyszínűek, gombos kardigánok.

Kabát: bőrdzseki, parka [link]

Hát remélem azért segítettem....

Üzletek: H&M,Bershka,Pull&bear, zara

Itt biztos találsz jókat.

Nem túl olcsó egy egészen új ruhatár kialakítása, szóval szerintem menj be a Hádába is, ott is találsz legalább olyanokat, töredék áron :)

Na sok sikert! Puszi :) Első válaszoló

2014. aug. 6. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Húúú nagyon köszönöm!!!!! :D hülyén fog hangzani de az életemet mentetted meg!!! :)
2014. aug. 6. 15:31
 5/6 anonim ***** válasza:

Nagyon szívesen! Örülök, hasegíthetek. És jó látni egy olyan srácot,aki foglalkozik az öltözködésével :)

Jó shoppungolást!! (Szerintem vigyél magaddal egy csajszit is aki 30 év alatt van, ò majd segít)

Xoxoxo 15/L

2014. aug. 7. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Szerintem elég sok srác foglalkozik az öltözködésével :D
2014. aug. 19. 23:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!