Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Debreceniek. Van ekkora...

Debreceniek. Van ekkora magassarkú?

Figyelt kérdés

Debrecenen belül tudtok olyan boltot,ahol 35-ös magassarkút lehet kapni? Végigjártam a Fórumot és Plázát,voltak jók,de 36-ból is alig van:(...

Nézzen is ki valahogy,egy egyszerű fekete magassarkút akarok pl évnyitóra,ballagásra..

Ez a kis láb átok..:D



2014. aug. 5. 18:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én tavaly a Borgo-ban vettem,a Fórumban.
2014. aug. 5. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nagyon sok jót láttam,a kérdésem inkább arra irányul,hogy hol vannak kis méretűek? Még sok cipőmet a gyerekosztályról vettük eddig..:D
2014. aug. 5. 18:31
 3/11 anonim ***** válasza:
Ázsia centerben van.
2014. aug. 6. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Úgy értettem hogy tavaly a 35ös magassarkúmat vettem a Borgoban:-D Azt hittem egyértelmű voltam, bocsi:-D
2014. aug. 6. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Szereztunk 35-os meretut..ES NAGY.. Na akkor most valaki 34-es magassarku?!:D
2014. aug. 7. 16:32
 6/11 anonim ***** válasza:
Mennyire nagy? Tegyél a sarkába szilikon betétet és nem fog kicsúszni a lábad.
2014. aug. 7. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Nagyon-nagyon nagy..

Ugy se jo..

Kb mintha Te egy 2-3szammal nagyobb cipot felvennel

Ahj.hagyom a p*csaba es ballagok converseben..:D na jo,nem..de tenyleg vegigjartam a varost,es 33-34-es magassarku 1000% nincs..viccesen is hangzik.. 34-ES MAGASSARKU CIPO..:)

Remenytelen

2014. aug. 7. 22:02
 8/11 anonim ***** válasza:
szia, a kenézy kórházzal szemben lévő csóra cipőboltba nézz körül.Én meg pont 41-est nem találok mert mindenhol csak a kicsi méáretű cipők vannak.
2014. aug. 11. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Ott is neztuk,de mindenhol nagy van.:P

Ma is a Forumban(Deichmann) probaltam egy 35-os cipot..az egyik ott dolgozo kedves no azt mondta hogy talan 33-as lenne jo...:)

Na de akkora...Maximum Helko Kittys rozsaszin cipo,aminek fel centis sarka van.:)

Nem,nincs bajom ezekkel,cuki meg minden...de ez mar gaz,hogy ekkora kell.:)

2014. aug. 11. 21:39
 10/11 anonim ***** válasza:

szerintem a 33-as méret inkább gyeretméret, és mivel gyerekek jó esetben nem hordanak magassarkút így nehéz rendes cipőt választani.

Muszáj,hogy nagy sarka legyen?

2014. aug. 12. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!