Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A leggingseket fel lehet...

A leggingseket fel lehet próbálni?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy hülye kérdés, de még soha nem hordtam leggingst. Szeretnék venni magamnak, de ezeket úgy tudom csomagolva árulják. Fel lehet ezeket próbálni? Méretre minden egyes üzlet más, így nem nagyon akarok zsákbamacskázni...

2014. aug. 7. 12:38
 1/8 anonim ***** válasza:
82%
Hát jó,hogy fel lehet,akkor honnan tudnád hogy áll, jó e?
2014. aug. 7. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon kevés helyen van csomagolva. Általában ki van vállfázva vagy összehajtva a polcon, mint egy nadrág.

Ha olyan vékonyra gondolsz, mint a harisnyák, azok lehet, hogy csomagolva vannak. Ott a harisnyaméretednek megfelelőt kell venni.

2014. aug. 7. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ez megnyugtató :) Csak nem tudom, az ilyen ruhaüzletekben úgy vettem észre nem nagyon szeretik, ha kibontogatják a csomagokat és olyan ruhadarabokat próbálnak :/
2014. aug. 7. 12:43
 4/8 A kérdező kommentje:
Ó, kettes, neked is köszi :) Így most már oké lesz :)
2014. aug. 7. 12:44
 5/8 anonim ***** válasza:
82%
Mert azok hülyék és bunkók, ahol nem engedik kicsomagolni, ha veszek valamit,akkor látni akarom és megtapintani, felvenni. Ez elég szánalmas dolog, nyugodtan mond, hogy bontsák ki, majd ha nem jó visszateszi, azért vannak.
2014. aug. 7. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én még szerintem sosem láttam leggingset becsmagolva:D ki van rakva összehajtogatva általában, fel lehet próbálni.
2014. aug. 7. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ami be van csomagolva az vastag harisnya... a rendes leggingsek a nadrágok közt találhatók. Harisnyát nem szabad próbálni. Nadrágokat igen.
2014. aug. 7. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát harisnyát nem lehet próbálni, de ha egy drágább nem ismert fajtát vesz az ember, azt meg lehessen nézni, van ahol nem lehet, de ilyen szakboltokba, kisebb üzletekbe kibontsák ahol, csak nagyobb helyeken nem.
2014. aug. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!