Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szürke atléta alá nagyon ciki...

Szürke atléta alá nagyon ciki ha rózsaszín pántú melltartót veszek fel?

Figyelt kérdés
Sziasztok nemrég kezdtem el melltartót hordani és nem tudom mennyire zavaró az hogyha egy olyan atléta ami szürke az alá rózsaszín pántú melltartót venni vagy legyen az is szürke vagy fehér? Segítsetek :S

2014. aug. 9. 10:02
 1/10 anonim ***** válasza:

Nem ciki, de nem is előnyös. (Én speciel fehér ünneplő alá piros melltartót vettem, a tanárok érdekesen néztek, de nem zavart senkit sem)

Ha csak a pánt látszik, akkor -ha cserélhető- cseréld át a pántot szürkére, és ha hazaértél, akkor tedd vissza a rózsaszínt :)

2014. aug. 9. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szerintem tök trendi! Mármint utcára teljesen rendben van, nekem tetszik ez a színpáros. Van is olyan pulcsim, ami szürke és pink hozzá a húzóka!


27N

2014. aug. 9. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Tök szép párosítás a szürke rózsaszínnel, nyugodtan hordhatod így :)
2014. aug. 9. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Szerintem is jól néz ki csak látszik a 2 pánt és tudod az atléta pántja mellet van a melltarto pántja nem fedi el teljesen a hátamnál
2014. aug. 9. 12:14
 5/10 anonim ***** válasza:

szerintem nem ciki.

De esetleg kezd a könnyebb színekkel. fekete és fehér melltartó. Ha ezeket a színeket megtanulod hogy melyik ruha alá,melyik illik jobban utána sima ügy lesz a színes melltartó.:)

2014. aug. 9. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Hát igen csak még nem valami könnyű találni nem valami nagyok de sebaj majd lesz jobb :D
2014. aug. 9. 13:15
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem mehet hozzá a rózsaszín melltartó, de akkor valami rózsaszín nadrággal vagy szoknyával párosítsd. :) Vagy sok rózsaszín ékszerrel, tehát ne lógjon ki a sorból annyira.
2014. aug. 9. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Félreérted nem az a baj hogy a szine az atléta alól kilátszik hanem a 2 pánt rozsaszín látszik ki a hátamnál! :S
2014. aug. 9. 15:11
 9/10 anonim ***** válasza:
szerintem nem gáz. de ha levehető a pántja akkor csináld olyanra, hogy kiveszed a pántot a melltartó első részéből és ami a hátulján jobb oldalon van az az elején a bal oldalra menjen.tehát egy kereszt lesz a hátadon és úgy elvileg nem fog kilátszódni a felső alól. ha olyan amilyenre én gondolok.
2014. aug. 9. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
azért a pánt ne látszódjon már ki... az olyan igénytelen.
2014. aug. 10. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!