Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Megérné ennyiért?

Megérné ennyiért?

Figyelt kérdés

Találtam egy atlétát (Black Veil Btides, amit angol oldalról lehetne rendelni, 17 fontért. Ez kb. 6500 forint. Nem azért szeretném, mert húúú BVB, húúú de menő, hanem mert nekem nagyon tetszik.

[link]



2014. júl. 11. 23:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Én nem adnék ki ennyit érte, főleg, hogy benne van a pakliban, hogy rossz a méret. De ha tetszik és neked nem okoz gondot akkor szerinted rendeld meg :)
2014. júl. 11. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én kevesebbért vettem BVB pólót, Amazonon nézz körül.
2014. júl. 11. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én sem adnék ki érte ennyit, de lényeg, hogy neked megéri-e.
2014. júl. 12. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Lehet rosszul értelmezem a kérdést, de szereted is a zenéjüket vagy csak simán a póló mintája tetszik?

Mert ha én bandás, vagy akármilyen film inspirálta holmit veszek akkor igenis félig azért választom mert "húúú XY" és én rajongok azért az XY-ért.

Ha nem szereted őket akkor csöppet pózer hordani.

De neked kell eldönteni, hogy megéri-e, szerintem ha keresgélsz még egy kicsit olcsóbban is találsz :)

2014. júl. 12. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!