Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Egy feher blezert mivel...

Egy feher blezert mivel kombinaljak, hogy nagyon szexi, megis noies legyen? 21L

Figyelt kérdés
2014. aug. 12. 21:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

"hogy nagyon szexi, megis noies legyen"


Nofene, én nem is tudtam, hogy ez a kettő üti egymást.

Szexi, mégis nőies. Hümm.

2014. aug. 12. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A fehér blézerhez szerintem nagyon jól menne egy piros felső, ami esetleg ujjatlan vagy spagettipántos, attól függ, hogy hova szeretnél benne menni. Alkalomhoz illően, de a fehér és a piros jó barátok. :)
2014. aug. 12. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Fekete vagy piros miniruha, leginkább szív dekoltázsú. Vagy miniszoknya, és egy blúz. Természetesen magassarkúval.
2014. aug. 12. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%

Hat azzal sok gondod lessz, mivel a blezer nem mas mint egy ferfi zako noi valtozata!

De mivel ezen van a hangsuly, hogy "ferfi" igy hat ha egy no ferfiassan oltozkodik, akkor eleve nehezen lessz egyreszt szexi, masreszt noies.

2014. aug. 13. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egy szűk fehér nadràg-ha formás hátsód van-jól mutat a blézerrel. Egy fekete, piros vagy bézs dekoltált felső és ennek a színével megegyező magassarkú.
2014. aug. 13. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!