Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek már előbb kellett...

Szerintetek már előbb kellett volna melltartót hordanom?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok, 70- es melleim vannak,eddig nem nagyon hordtam melltartót,de most elkezdtem hordani. Eddig csak egyszer-egyszer hordtam. Már előbb kellett volna szerintetek?
2014. aug. 14. 22:39
 1/9 anonim ***** válasza:
27%

Nem! Semmi "bajod" nem lesz. Sőt! Csak árt!

Én is 15 vagyok, de nem hordok melltartót:))

2014. aug. 14. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem. Hát én is olyan 14-15 éves koromban kezdtem hordani.
2014. aug. 14. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
68%

Nem árt a melltartó, éppen ellenkezőleg!

A mellednek nincs saját izomzata ami, ami megtartaná, ezért hordunk melltartót.

2014. aug. 14. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen a te korodban még nem lehet baj ebből, de ideje lenne elkezdeni a melltartó hordását, sporthoz sportmelltartót, napközben pedig olyat, ami tetszik neked, nemcsak tartja a mellet, hanem jobban is fogsz kinézni tőle, szebben áll majd rajtad a ruha és nem fog kirajzolódni a mellbimbód a ruha alatt. Egyébként nincs olyan, hogy 70-es melleim vannak, a 70, 75, 80, stb. a melled alatti körméretet mutatja. A kosár pedig a melled méretét, én pl. 70B vagyok, ami egy viszonylag kicsi mellméret, de ha 70D lennék, akkor nagyon nagy melleim lennének.
2014. aug. 14. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2014. aug. 14. 23:54
 6/9 anonim ***** válasza:
Fura hogy sokan ezt mondják. Például én 12 lehettem amikor elkezdtem hordani. És így is olyan megereszkedtek, sőt az egyik lentebb van mint a másik... Ezt egyáltalán fel lehet varrattatni anélkül hogy implantátumot cserélnének? xD
2014. aug. 15. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Persze, melltartó mellett is simán megereszkedhet, főleg ha nagyobb méret. Implantátum nélkül is fel lehet varratni.
2014. aug. 15. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Az senkinek nem tűnt fel hogy meg sem adta a mellméretét??????


Ìgy nem lehet rá válaszolni...

2014. aug. 15. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Bocsi négyes, nem láttam.
2014. aug. 15. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!