Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A zokni-szandál ellenzői...

A zokni-szandál ellenzői nézték már meg, hogy van lebarnulva a lábfejük csak szandálban?

Figyelt kérdés

2014. aug. 15. 08:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
46%
A csak szandál egy fokkal áll jobban mint a zokni-szandál, nagyjából rögtön a tömeggyilkosság alatt vannak.
2014. aug. 15. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
61%
Ezért nem kell egész nyáron végig ugyanabban a szandálban járni. A zokni szandállal akkor is gáz.
2014. aug. 15. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
90%

Mert ha van rajta zokni, akkor lebarnul az egész lábfej egyenletesen??? :D

Most nem mindegy, hogy egy két pánt látszik vagy a zokni csíkja?

Egyébként ha zoknit húzol akkor már nyugodtan húzhatsz rá egy vászoncipőt vagy olyan vitorlás cipőt, nem kell szandál.

2014. aug. 15. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
93%
Inkább a szandál barnuljon a lábamra, mint a zokni :D
2014. aug. 15. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Az se jobb, ha a zokni csíkja marad ott:D én egyébként egész nyáron szandálban mászkáltam és nem barnult le úgy a lábam.
2014. aug. 15. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
8%

hehehe, tényleg


ám itt bp-n nem egy embert, kiskölyköt látok zokniban szandálban


szvsz sötét szandál sötét zoknival teljesen jó, egyáltalán nem izléstelen

de amikor sötét szandált viritóan fehér zoknival vesz fel valaki, hát az igen

bár anno a rómaiak jártak így, de akkor vegyen mellé fel az illető tunikát vagy tógát :)

2014. aug. 15. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
93%
És mert azok a férfiak, akik rövidnadrág zokni-szandál párosban vannak? térdig hófehér, utána barna sáv, bokától lefelé megint hófehér. Lehet ám a napozási vonalakkal vacakolni, de ettől nem tűnsz sokkal intelligensebbnek mint az, aki nem szereti a zokni-szandált.
2014. aug. 15. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem hordok szandállal zoknit, persze hogy látszik némileg a szandál pántjának nyoma. Szerintem nem lenne szebb az sem, ha bokáig barna lenne a lábam, a lábfejem meg fehér.

Nem értem a szandál-zokni logikáját amúgy. Ha azért húz zoknit valaki a szandál alá, mert fázik a lába, akkor az miért nem hord zárt cipőt? Abban tuti nem fog fázni. Ha meg azért hord szandált, mert a zárt cipőben melege van, akkor miért húz hozzá zoknit?

Felmerült bennem az is, hogy félti, hogy koszos lesz a lába a nyitott szandálban, azért kell a zokni. Ez még logikusnak is tűnik, mondjuk én inkább sűrűbben mosol lábat, de nem hordok zoknit a szandál alatt.

Végül is mindenki azt hord, ami jól esik neki.

2014. aug. 15. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

"Ezért nem kell egész nyáron végig ugyanabban a szandálban járni."


Nem ugyanabban járok, konkrétan három is van, mégis mindnek látszik a vonala, ha nem is nagyon. Hát ez van.

2014. aug. 15. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Én se hordtam soha zoknit szandállal, csak a hőbörgőket nem értem, hogy kinek mi köze hozzá, hogy ki miért visel mit, és hogyan. Lehet, gombás a lába, de nem akarja kitenni közszemlére, ugyanakkor meg a zárt cipő halál a lábnak, bizonyos embereknek.

Van egy klasszikus mondás, neves költőnk versbe is foglalta: ki más szemében a szálkát keresi, sajátjában a gerendát feledi...


Amúgy nem hinném, hogy az hülyébben néz ki, hogy valakinek a lábfeje fehér, meg a rövidnadrágtól felfele, mint az, hogy a héber, vagy kínai ABC valamelyik betűjének alakja van belebarnulva az ember lábába.

2014. aug. 15. 12:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!