Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 13-17 éves lányok! Számotokra...

13-17 éves lányok! Számotokra mik az alap dolgok a külső megjelenés terén és mi az, ami már igénytelenség? Vannak-e olyan ruhadarabok, hajviseletek. Stb. amit cikinek vagy éppen gyerekesnek tartotok egy ennyi idős lányon?

Figyelt kérdés
2014. aug. 15. 16:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
48%
Nincs olyan ami ciki.. Mindenki azt vesz fel amit akar és tetszik neki. :)
2014. aug. 15. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
6%
alap:smink, hosszú haj,ápolt bőr. a hosszú szoknya lehet divatos de öregasszonyos is!! de én nagyon nem bírom a lapostalpú cipőket mert szerintem az nem lányos...
2014. aug. 15. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Ha kérhetem, akkor a korotokat is írjátok meg!:)

Persze, mindenki azt hord, amit szeretne és jó is lenne, ha mindenki így gondolná, de nem így van. Sokan előszeretettel szólnak be vagy piszkálnak másokat a stílusuk, kinézetük miatt és én ezt el szeretném kerülni. Nem akarom magam gyökeresen megváltoztatni, olyat nem viselnék, ami nem tetszik, de kompromisszumképes vagyok és több fajta ruha, stílus tetszik, de eddig csak átlagosan öltözködtem és ha divatos nem is leszek, de ciki kategória semmiképpen sem szeretnék lenni. Tudom, hogy nem ezen múlnak az emberi kapcsolatok, de sajnos a környezetemben ezek a dolgok szinte fontosabbnak számítanak mint az egyéb értékek.

2014. aug. 15. 16:32
 4/12 anonim ***** válasza:
39%
A tinilányoknak nagyon előnytelen mikor bő pólókban járnak, meg tornacipőben, vagy melegítőben, mert ilyeneket is szoktam látni. Az sem előnyös amit a legtöbb csaj csinál, hogy növesztik a hajukat hogy seggig érjen mert azt hiszik az menő vagy szép, pedig szinte mindnek jobban állna egy szépre vágott közepesen hosszú vagy akár rövid haj.
2014. aug. 15. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

amit igénytelennek tartok, pedig mostanában elég menő a korombeliek körében: az a hosszított, bő tunika. nem elég, hogy mindenkinek nagyon bénán áll, de még olyan eszméletlen béna feliratokat és mintákat is nyomtatnak az ilyenekre, hogy az hihetetlen...

a másik "nagy kedvencem" a cicanadrág. nem értem miért nem lehet leszokni már róla, lehet hogy kényelmes, de annyira ízléstelen. az a legjobb, amikor ezt a két dolgot, amit leírtam, párosítják... de még mindig jobb, h valaki a bő tunikát cicanadrággal hordja, mert már olyat is láttam, hogy simán felvették a tunikát úgy, mintha ruha lenne, és majdnem kilátszott a bugyija.


[link]

[link]


számomra hihetetlen, hogy valaki ezt szépnek tartja

2014. aug. 15. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
lemaradt, 18 /L :)
2014. aug. 15. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
69%

Alap a tiszta ruha, ápolt bőr, szép haj, ápolt körmök. Előnyös lehet az enyhe smink, különleges frizura.

Nem szeretem, ha nagyon magas sarkú cipőkben járkál folyton ez a korosztály. Sportos cipő, szandál, telitalpú, babacipő a nekem tetsző.

Nem szeretem a túl csillogós, agyonszaggatott ruhákat, vagy ha valaki ízléstelenül sok kiegészítőt hord.

16/L

2014. aug. 15. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
69%

14/L

Szerintem a korosztályomnak még nem kéne 10 cm-es sarkokban tipegnie ,elég a max. 6 cm. A smink az szempillaspirál ,semmi túlzás ,mert az nagyon hülyén néz ki. Alap az ápolt külső. Nem kell túl kihívó felsőket/nadrágokat/szoknyákat viselni ,mert láttam párszor és nem áll szépen ebben a korban a legtöbb embernek..nem kell azért öregesen sem ölötzködni...amúgy szerintem manapság a 14-15 évesek nagyrésze (legalábbis Bp.-n ) egy kilő sminkben jár ,cicanacival (ami szerintem nem rossz ,de egy haspólóval gáz) és minimum úgy néz ki mint egy 18-19 éves..

2014. aug. 15. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
54%
Alap, a tiszta haj, ápolt bőr. Smink szerintem nem annyira fontos. Mindenképp ízléstelen a túl kivágott póló, túl rövid szoknya, extrém magas sarkak. A telitalpú cipők viszont tetszenek. Az sem szép, ha valakinek tördezett a haja, cikk-cakkos a körme. A túl erős smink, a túl sok bizsu sem szép. Tehát jó, ha vannak kiegészítők, de túlzásba sem szabad esni.
2014. aug. 15. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
53%
A szép haj, bőr, köröm tényleg alap dolog. Öltözködés terén mindenkinek azt kéne hordania, ami a stílusa és jól áll neki. Persze tényleg vannak felejtős darabok.Ha felveszel valamit, belenézel a tükörbe és azt látod, hogy ez fura és még csak nem is előnyös, akkor ne hordd azért, csak mert divatos. Nem érzed magad majd jól benne, és ez érződni fog rajtad. A smink szerintem olyan, hogy amíg nem lesz röhejes az összhatás, addig mehet. Pl nagyon jó nude sminkek vannak, ezek hétköznapokra tökéletesek. Én alapozót, spirált és pirosítót használok hétközbe. Az ékszerekkel szerintem tök jól fel lehet dobni egy-egy összeállítást, nálam a fülbevaló, nyaklánc és esetenként gyűrű és karkötő alap dolog. Szerintem a fő, hogy olyat hordj, amit viselni is tudsz. (remélem érződik a két fogalom közti különbség)16/l
2014. aug. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!