Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 13-17 éves lányok! Számotokra...

13-17 éves lányok! Számotokra mik az alap dolgok a külső megjelenés terén és mi az, ami már igénytelenség? Vannak-e olyan ruhadarabok, hajviseletek. Stb. amit cikinek vagy éppen gyerekesnek tartotok egy ennyi idős lányon?

Figyelt kérdés
2014. aug. 15. 16:10
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
65%
mi az a cikcakkos köröm? :D
2014. aug. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

számomra alap dolgok külső megjelenés szempontjából:

-rendes szemöldök:itt arra gondolok hogy szépen ki van szedve ha kell,persze nem muszáj,és szép legyen a formája aminek illenie kell az arcodhoz.hiszen ez ad egy úgymond keretet az arcodnak:)én ezt nagyon fontosnak találom

-rendezett,ápolt haj:ne legyen töredezett a vége,legyen selymes és fényes,szóval látszódjon hogy törődik vele a gazdája:)

-körmök:ne rágja,ne tépkedje semmiképpen sem,ez a legfontosabb itt:)

-és legutoljára szerintem a rendezett kinézet,összhatás:magyarán a ruhák amiket felvesz valaki legyen szépen összehangolva. ezáltal a sminkkel is:)


igénytelenségnek tartom:

-az előzők ellentétei

-sárga,lepedékes,össze-vissza álló fogak

-zsíros fül (ettől kiráz a hideg)

-szőrös hónalj,láb (bár ez nem fordul elő olyan gyakran,de azért gondoltam leírom):D


cikinek viszont nem tartok semmit sem,hordja azt amit ő jónak és ízlésesnek gondol,ami tetszik neki. a lényeg hogy legyen egyfajta normális kinézete :)

2014. aug. 15. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!