Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol lehet nem túl drágán...

Hol lehet nem túl drágán 90E-s melltartót venni?

Figyelt kérdés
A Baci-ben és társaiban már néztem, de nem szeretnék 5000 forintot, vagy még többet kiadni egy melltartóért.
2014. aug. 16. 22:17
 1/7 anonim ***** válasza:
90%

Hmmm... irigyellek (70AA)

A KiK-ben láttam párszor, de az árát nem nagyon néztem.

2014. aug. 16. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

F&F-ben: [link]


Tudom angol oldal, de itthon is vannak. Hát egyébként változó, mert 1000-4000 Ft-ig is láttam már.

2014. aug. 16. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Pedig az ilyen nem átlagos méreteknél sajnos bele kell nyúlni a pénztárcába egy tisztességes melltartóért.

Próbálkozz meg a H&Mben, ott néha ki lehet fogni E méretű melltartókat és az elfogadható áron is van.

Ha jól tudom az Anita márkában is vannak nagyobb méretek, de abban nem vagyok biztos.


Ha van némi pénzed, akkor a Bravissimát ajánlom, én is ott vettem.

[link]

Lehet tőlük postán is rendelni ha biztos vagy a méretben, de én úgy voltam vele, hogy ennyi pénzért inkább kimegyek és felpróbálom.

Boltjuk nincs, be kell jelentkezni és akkor csak veled foglalkoznak, felpróbálhatsz többfélét is.

Érdemes nézni, hogy mikor van kiárusítás a maradék cuccokból.


Náluk van olyan egyrészes fürdőruha is, amiben beépített melltartó van és abban szebben tart a mell.


Amúgy azt tudom tanácsolni, hogy ezen ne spórolj. Inkább vegyél kevesebb cuccot, ne költs másra, de a fehérneműd legyen olyan, amiben maximálisan kényelmesen érzed magad. Az én méretem 75FF, el sem tudom mondani mennyivel másabb érzés volt úgy kimenni az utcára, hogy nem az itt kibuggyan-ott kibuggyan silány vacak volt rajtam, amit mindig húzogatni kell.

A bravissimánál azért is volt jó, mert segítettek is, és tényleg csak azt vettem meg végül, amivel maximálisan elégedett voltam és kényelmesen éreztem magam. Ebben ne add lejjebb az igényeidet.

2014. aug. 16. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Tesco, Interspar (Dorina), Bonprix.
2014. aug. 17. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ötös nem feltétlen. Én 95D és a mell alatti körméretem 200% zsír és olyan vastag csontjaim vannak, hogy a maradék 80% bordacsont. És kifejezetten gyűlölöm mikor már a bordámat szorítja a melltartó, meg tudnék halni. Főleg hogy még ha ujjammal éppen megnyomom oldalt a bordám borzasztóan fáj.
2014. aug. 17. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én valamelyik nap egy kíniban láttam E-s méretet.
2014. aug. 17. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

20.kerület Török Flórison Atlantic kínai üzlet(F kosárig vannak)

Auchan

Kikben 2000-2500-ért szettek is vannak, leértékelve még olcsóbb

H&M-ben is szokott lenni, szürke színű. Asszem 4ezerért

2014. nov. 2. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!