Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Az gáz, ha fiú létemre flitter...

Az gáz, ha fiú létemre flitteres pólót hordok?

Figyelt kérdés
2014. aug. 17. 20:03
 1/8 anonim ***** válasza:
Öhm, eléggé.
2014. aug. 17. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
igen, inkább hanyagold
2014. aug. 17. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen...
2014. aug. 17. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is felejtsd el inkább.
2014. aug. 17. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Gyémántlány ***** válasza:
Igen, kicsit gáz...
2014. aug. 18. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

Latom a szurkek taborabol megkaptad az egyhangu valaszt!

De most kerdezte egy csaj, hogy ferfi polo jo lenne-e neki, termeszetesen tamogattak az aberralt otletet!

Ugy hogy szerintem a kerdesedre a valaszom HAJRA!

2014. aug. 18. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Gyémántlány ***** válasza:

Nos, jól van, akkor megváltoztatom a válaszomat. Így, utólag.

Szóval, nem tudom, hogy hogy vagy a te saját szexuális identitásoddal, kedves kérdező, és nem is igazán érdekel, csak kijelenteném a társadalom egyhangú véleményét, (sajnos, vagy nem sajnos, de ez van) mely a következőképpen hangzik: A női(es) ruhák hordása egy fiúnál egyértelműen a homoszexualitásra utal.

Nos, ha te nem vagy homoszexuális, a flitteres póló akkor is "meleges". Az emberek ezt gondolják. És, ha esetleg meleg vagy... hát, a flitter akkor is "meleges", lehet, hogy valaki viszont pont ezért hordja.

Én tényleg őszintén sajnálom, hogy nem hordhat mindenki azt, amit akar szexuális beállítottságtól függetlenül, de az embereknek ki van alakulva egy kép a nemek öltözködéséről, és, ha véletlenül nem illesz bele a képbe, akkor "gáz" leszel.

Nem azt mondom, hogy ne hordd, csak azt, hogy ha felveszed, akkor tudd, hogy milyen reakciót fog kiváltani.

2014. aug. 18. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
6%
Ezt az okfejtest ird a fiu polot viselo csajhoz is.
2014. aug. 18. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!