Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit tegyek ha egyszerűen...

Mit tegyek ha egyszerűen óriási lábam van lány létemre? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Szóval, megpróbálom rövidre fogni..13 éves vagyok,44es lábam van. Persze a magasságom is megvan hozzá 176cm. Már iszonyúan unom hogy folyton férfi cipőkben kell járkálnom. Az ünnepekről nem is beszélve. Utoljára évzáron lenyomorodtam a 42es cipőmbe ami rohadtul törte a lábamat. Imádom amikor olyanok panaszkodnak hogy "hol tudok venni 41-42es lábra cipőt? sehol nem találok" ember ott a deichmann meg ég egy csomó bolt ahol 42-es a legnagyobb.. Én mit szóljak?? mi lesz velem a többi ballagáson és ünnepélye? A összes lányon szebbnél szebb hosszúszárú cipők,magassarkúk tutyik és minden tök jó csajos cipő csak rajtam nem... Borzasztó érzés amikor kitűnik a tömegből a nagy lábad. Lehet nekem mesélni az estrella meg mindenféle cipőboltokról én már az egészet átböngésztem 100milliószor de nincs! a többi ami meg lenne a 140éves ükmamámról rángatták le kb. Mit tegyek? Vágjam le a lábam :@ ? Néha már sírógörcs jön rám, de próbálok kitartó pozitív és erős lenni.. :'( normális válaszokat kérnék.:((

2014. jún. 26. 18:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Cipész :) Nagyon sok cipész foglalkozik cipőkészítéssel is. De azt is megérdeklődheted, hogy ha veszel egy cipőt, azt át tudja-e alakítani a te méretedre. Apukámnak 49-es lába van, neki is úgy csinálják a cipőt.
2014. jún. 26. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Rendelj külföldről... jobbat nem tudok.
2014. jún. 26. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Te vagy az Luca?:D
2014. jún. 26. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Na igen. Ezt még nem írtam.. Egyszer kb 1 éve csináltattunk télire csizmát.. Hát nem kívánom senkinek azt a ronda látványt.. Egyszerűen undorító. a decihmann oldalról töltöttünk le egy képet és akkor azt szeretnénk 44esbe. Látni kéne olyan csufság volt:'D Ráadásul 30.000 csinálták meg. mikor vissza vittük 20.000 szándékoztak vissza adni mert 1x volt rajtam próba gyanánt.. ez a szívás. de azért köszi a válaszod...:(
2014. jún. 26. 18:25
 5/15 A kérdező kommentje:
3nak megy: Írtam hogy normális válaszokat kérnék! Szerinted én mennyit tehetek arról hogy nagy lábam van? Én akartam szerinted ezt? És amúgyis kia rákot érdekel az a Luca gyerek? asee tom ki az..
2014. jún. 26. 18:26
 6/15 anonim ***** válasza:

[link]


A balerinák cukik:)

2014. jún. 26. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
50%
Már nem azért,de ki fikázott itt téged?miért kell ilyen bunkón viselkedni?csak egy rohadt kérdés volt!
2014. jún. 26. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

6.: köszönööm ezek aranyosak.

7.: először is ki a rák az a Luca? másodszor nincs kedvem viccelődni ezért is írtam oda hogy NORMÁLIS válaszokat várnék. de rád hagyom. szia:)

2014. jún. 26. 18:40
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Basszus, te aztán nagy lábon élsz.

Én is azt tudom javasolni, hogy külföldről kell rendelni, vagy esetleg tényleg vágd le a lábad. Na jó, ez rossz vicc. Szóval külföld, rendelgetős oldalak, csak találsz valamit, kitartás.


Most mondanám, hogy ismerős a helyzet,(de mivel már leszóltad a 41-42-es lábakat) mert, nekem 41-es lábam van, de a Deichmannban egyszerűen nincs 41-es LAPOSTALPÚ cipő. Vagy én megyek mindig rossz időpontban, de én ott még szinte sosem találtam magamnak cipőt. (182 centi vagyok, tehát a lapos az alapkövetelmény)

2014. jún. 26. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
ha órákon keresztül "böngészel" a cipők közül hidd el találni fogsz.:)) köszi a választ
2014. jún. 26. 18:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!