Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ezt ma lőttem a Jégbüfében:...

Ezt ma lőttem a Jégbüfében: srác valami extra rövid shortban - mi a véleményed?

Figyelt kérdés

Kép róla: [link]


Mellé vékony és teljesen szőrtelen karok és lábak. Nem mondom, fura látvány volt finoman szólva is, de valahol tetszett, hogy látszólag tesz rá, ki mit gondol róla.


Bocs a képminőségért, kicsit már sötétedett, és nem akartam vakuzni :)



2014. aug. 19. 02:46
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Nem érdekel. Csináljon magával azt amit szeretne. Ha neki így jó, akkor minek kell belekötni?
2014. aug. 19. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
De nem is kötött bele senki :)
2014. aug. 19. 03:26
 3/19 anonim ***** válasza:
90%

Nem értem, hol van az előírva, hogy egy pasin térd fölé nem érhet a "short"?!


Nekem is fiú létemre van olyan farmer shortom, ami kb combközépig ér és nagyon szeretem, nagyon kényelmes, nyáron a combom se fől meg. Még soha nem bámult meg senki miatta, nem is szóltak be és kimondottam "búzásnak" se érzem.

Ami a képeden van, elsőre nekem is kicsit túlzásnak tűnik, de ha megbarátkoznék vele, lehet én is simán felvenném. :)

De az is a baj, hogy pl üzletekben szinte sehol, vagy alig árulnak ilyen rövidet. Mindenhol a térdig vagy az alá érőt árulják...

2014. aug. 19. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Azt hittem valami nagyon búzás kép lesz, de ezen nincs semmi extrém. Talán élőben jobban szemet szúr hogy szőrtelen.
2014. aug. 19. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Nem esetem az ilyen öltözékű pasi, de nem is érdekel igazából, ő dolga..
2014. aug. 19. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Az a véleményem hogy nem kéne ilyen pofátlannak lenned!
2014. aug. 19. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim válasza:
Miért? Az arcát kitakartam, a fotóval nem hoztam kényelmetlen helyzetbe, nem voltam senkivel pofátlan.
2014. aug. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim válasza:

Egy unatkozó kis csaj vagy....

Mégis, hogy veszed a bátorságot és a jogot ahhoz, hogy idegen embereket fotózzál le, és tedd fel ilyen-olyan oldalakra, csak mert neked nem tetszik??

Nem tudom, te mit szólnál ahhoz, hogy ha a következő kérdésednél a te képed jelenne meg, és arról kérdezne a kérdező, hogy csak szerintem baj ez meg ez ezen a lányon?

Mini sort, borotvált test-kit érdekel, mi közöd hozzá?

Ha b.u z i, akkor az, semmi közöd hozzá. Ha meg nem az, akkor ez a stílusa, szintén semmi közöd hozzá.

Az iskolában angol órán legyen ekkora szád!

2014. aug. 19. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
9%

Ez most miert olyan quurva nagy baj???

Hol elunk 20-as evek?

Tombol a szemermetesseg, prudseggel?

Egyebkent tegnap en meg egy pitcsat lattam fekete ingbe es okkersarga szeles ferfi nyakkendobe ,sajnos en nem lottem de igy a leiras alapjan mi a velemenyetek ?

Neki sem szolt be senki !

Ha mar itt tartunk a temanal.

2014. aug. 19. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

"en nem lottem de igy a leiras alapjan mi a velemenyetek ? "

Az hogy téged kéne lelőni.

2014. aug. 20. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!