Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ilyen extra rövid miniszoknyát...

Ilyen extra rövid miniszoknyát hol lehet kapni "plus size" méretben?

Figyelt kérdés

[link]


Randira szeretném felvenni. :)



2013. nov. 30. 18:28
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
91%
Ha plus size vagy, ne akarj miniszoknyát felvenni!
2013. nov. 30. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 A kérdező kommentje:

Miért ne? Jó, hogy nem te mondod meg, hogy mit vegyek fel.

A kérdésem az volt, hogy hol kapható?

2013. nov. 30. 18:38
 3/44 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem ez a szoknya egy tökéletes alakon is közönséges. Maximum a sarokra húzhatná fel valaki.

Plus size méretben pedig nemcsak közönséges, hanem nevetséges is.

2013. nov. 30. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
84%

2t vegyel a combodra jok lesznek hehe :)

bocs

2013. nov. 30. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
95%

Ez a szoknya közönséges, ha leülsz benne akkor még az is látszani fog hogy milyen márkájú tampon van benned.

Bár mivel plus size vagy, lehet hogy a combjaid eltakarják a pin@kobold lakosztályát.

2013. nov. 30. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 A kérdező kommentje:

Miért lenne közönséges? Egy jó alkatú lányon szerintem nagyon is csinos lehet. Egy nádszálon persze, akinek össze se ér a lába, tényleg röhejes. Amúgy sokan viselnek ilyet pl. ballagáson is.

Nem vagyok kövér, nem értem miért kell rögtön ezt gondolni.

Nőiesen telt alkatom van: a csípőm szélesebb, ill. a karom, combjaim és a vádlim vastagabb, formásabb, mint az átlag, plusz van egy kis pocakom, ennyi. Szerintem nekem nagyon jól állna egy ilyen szoknya. Remélem a barátomat is elcsábíthatom a randin, ha ilyen csini leszek. Az övéhez hasonló lábaim vannak: [link]

2013. nov. 30. 19:51
 7/44 A kérdező kommentje:

Szóval akkor hol kaphatok ilyen szoknyát? Légyszi segítsetek! Szeretnék csini lenni a randin, az pedig pár nap múlva itt lesz.

Milyen harisnyával mutatna legjobban? Normál testszínű nejlonnal pl.?

2013. nov. 30. 19:55
 8/44 anonim ***** válasza:
88%
Hát ez valami gusztustalan,ne is haragudj.Ha mindenáron el karod üldözni a kiszemelted,akkor tökéletes.
2013. nov. 30. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Szerintem simán meg lehet oldani egy ilyen szoknyát, ha van otthon egyenes szárúd. Feljebb húzod a derekadon/csípődön azt kész.(attól függ meddig ér) De én is kifejezném a nemtetszésemet. Szerintem is közönséges. A fiú sem fog szekszibbnek tartani attól hogy kiteszed a fél fenekedet. És igenis, túl vastag a combod egy ilyen szoknyához, márpedig nem azért mondom mert h.lyegyerek vagyok, hanem ne haragudj de ez az igazság. Nézd már meg a 2 képet is amit belinkeltél. Amin a szoknya van, a lánynak ahol a legvastagabb a combja, vékonyabb, mint a 2. képen ahol ráadásul lejjebb véget ér a kép. Üdv és tényleg nem bántásból mondtam.
2013. nov. 30. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 A kérdező kommentje:

Szerintem nem olyan rövid ez a szoknya, még bőven az ízlésesség határán belül van.

Itt van még róla néhány kép:

[link]

[link]

[link]

Nyilván ezeken a pipaszár lábakon, ami a képeken lévő lánynak van, nem áll jól. De nekem szerencsére lényegesen vastagabb, formásabb combjaim vannak. Szóval rajtam jól állna szerintem.

Arról nem tehetek, hogy mindent anorexiásokra szabnak.

Úgy látszik egy természetesen telt, nőies alkatú lány már nem is találhat magának valami szexi szoknyát, mert csak XS-méretben van minden ilyesmi?

2013. dec. 1. 00:02
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!