Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hova érdemes bemenni a WestEnd...

Hova érdemes bemenni a WestEnd-ben?

Figyelt kérdés
Melyik boltba. A boltba milyen ruhát érdemes, megvenni.Olyan boltra, gondoltam ami vidéken nincs.

2014. aug. 19. 10:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
A Westend boltjainak 80%-a ismeretlen videéken. Nézz körül a westend.hu oldalon, és tudsz előre válogatni, hogy hova akarsz bemenni.
2014. aug. 19. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Olyan ruhát érdemes megvenni, ami tetszik neked... komolyan netezőktől kérdezed meg, hogy mit vegyél meg?
2014. aug. 19. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell túlmisztifikálni, a westend is csak egy ugyanolyan pláza, mint a többi.

Jó, h&m home részleg egyedül ott van az országban, és MAC sminkcuccokat is csak pesten vehetsz, de a többi üzlet az ország bármelyik plázájában megtalálható.

Az aluljáró szint nagy része meg túlárazott kínai cuccokkal van tele.

2014. aug. 19. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Végigsétálsz a westendben és megnézed hol mi van, bemész a boltokba ami tetszik, megveszed ami tetszik.
2014. aug. 19. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

"A Westend boltjainak 80%-a ismeretlen videéken."


Például?

Én pl a pécsi Árkádban 80%-ban tök ugyan azokat az üzleteket látom mint a Westendben. Még egy üzleten belül a kínálat, akciók is egy az egyben ugyan azok.

2014. aug. 19. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Ötös válaszoló!

A pestiek nagy részének már pest külső kerülete is vidék. :D El se tudják képzelni, hogy pesten kívül is van civilizáció. Abban élnek, hogy máshol csak ABC, meg kocsma van.

Sok nem pesti meg azt hiszi, hogy pesten térdig ér a pénz, és a luxus.

Pedig egyik sem igaz.

2014. aug. 19. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
#5 Én győri vagyok, de amikor nemrég a westendben jártam, tök ismeretlen márkákkal találkoztam, pedig Győrben is van Pláza és Árkád is. Csak néztem, hogy mik lehetnek ezek, ezért írtam, hogy nagyrésze ismeretlen "vidéken".
2014. aug. 19. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
A neked ismeretlen, még nem mindenkinek az.
2014. aug. 19. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
46%
6-os! Te tudatlan pesti vagy vagy naiv vidéki?
2014. aug. 19. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

# 6

Igen, tudom. :)

Én pécsi vagyok, de 5 évig jártam Bp-en az ELTE-re, utána meg már 8 éve dolgozom Pesten mert Pécsen nem kapok munkát. Úgyhogy 13 éve ingázok a két város között, ismerem az ottani viszonyokat is. :)

2014. aug. 19. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!