Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fekete gumicsizmát keresek,...

Fekete gumicsizmát keresek, ami szorosan illeszkedik a lábamhoz. Hol tudnék ilyet venni?

Figyelt kérdés
Szét néztem neten de még hasonlót se találtam:/
2014. aug. 19. 20:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha szorosan illeszkedne a lábszáradhoz, akkor nem tudnál belebújni. Cipzáras gumicsizma pedig nem létezik, mert értelmetlen (beázna).
2014. aug. 19. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Úgy gondoltam, hogy pont beleférjen. Elég sok emberen látom mostanában így.
2014. aug. 19. 20:07
 3/7 anonim ***** válasza:
53%
Ha legközelebb látsz olyat valakin, szólítsd le hogy hol vette.
2014. aug. 19. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Azok gumilovaglócsizmát hordanak. Decathlonban 5000Ft. De utálom, hogy már nem csak lovasok hordják, hanem divat termék lett. Amúgy meg létezik zipp-es gumicsizma is, ízt is lovasboltban láttam 10 ezer körül.
2014. aug. 20. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
4-es: nem tudom, hogy a többség miért hordja, de én nem divatból, hanem azért, mert egyszerűen nem lehet kapni olyan cipőt, ami ne ázna be! Egyszerűen nevetséges és felháborító, hogy csak egy gumicsizmában tudok elutni A-ból B-be úgy, hogy nem lesz tiszta víz a zoknim közben.
2014. aug. 20. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Érdekes, mert nekem a Goretex-es cipőm nem áik be, pedig nem tavaly vettem, hanem jóval előtte, illetve a bőrcipők sem áznak be. Minőségi cipőt kell venni, nem a Deichmannos ócskaságokat. Amúgy nekem is van gumi lovaglócsizmám, lovagolni vettem de elé kényelmetlen, főleg a sétára.
2014. aug. 21. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Én is azért akarok mert eddig a bakancsom volt az egyetlen ami soha nem ázott be de az meg szétesett:/
2014. aug. 25. 10:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!