Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Tetszik ez a cipő? Felvennétek...

Tetszik ez a cipő? Felvennétek? Milyen alkalomra?

Figyelt kérdés

[link]

Vagy esetleg ilyen színben:

[link]

Melyik a jobb?


2014. aug. 21. 10:40
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszik.
2014. aug. 21. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem tetszik, nem venném fel.
2014. aug. 21. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik,főleg a rózsaszín. Én mivel az elegánsabb stílust képviselem,ezért hétköznapokra is felvenném,vagy esküvőre,vagy valami különlegesebb eseményre.
2014. aug. 21. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ormótlan, ronda, öreges. Nem örülnék, ha a párom ilyet hordana. Ez minden, csak nem elegáns.
2014. aug. 21. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
UUUu szerelem első látásra! Magyarországon van már a stradiban??
2014. aug. 21. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!:) Igen, szerintem már van. Az internetes oldalon néztem és le van árazva :D
2014. aug. 22. 10:20
 7/9 anonim válasza:
Nekem tetszik!! Én fel venném valami kis családi össze jövetelre, egyéb találkozó, osztály találkozó (persze tekintve a korodat) :)
2014. aug. 25. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Valami eszméletlen szép. Szerintem a stílusodtól függ, hogy milyen alkalomra illik. Ha elegánsan öltözködsz már alapjáraton, én hétköznap is viselném, ha nem, akkor esetleg egy randira - ha vacsorázni mentek, iskolai ünnepélyekre, esküvőre, évfordulóra...:)
2014. aug. 25. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Rózsaszínben jobban tetszik mint feketében,pedig a ruhatáram meg a cipőim 80%-a is fekete. Nekem tetszik. Nyáron hasonlót fogok felvenni egy esküvőre,enyémnek kicsivel keskenyebb a sarka.Én csak az ilyen vastagabb sarkúakat szeretem,nem kezdenek el benne fájni a lábam 20 perc után,nem süppedek el a legkisebb mélyedésekbe az utcán,se a fűben,nekem számítanak ezek is. Meg igazából jobban is tetszik mint egy tűsarok,nekem az abszolút nem jön be. 23/L
2022. febr. 21. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!