Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol vehetnék ilyen stílusú...

Hol vehetnék ilyen stílusú ruhákat? Vintage/rock/grunge? (Többi lent. )

Figyelt kérdés

-platformos cipő (nem magassarkú)

-oversized farmer ing/vékony dzseki

-oversized kardigán/kockás ing

-magasderekú vintage short

-egyszerű,fekete kalap

-combzokni

-régi zenekaros póló

néhány kép:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link] (kalap)

Hádában pl nem nagyon találok ilyesmit, de szeretem a turit úgyhogy ajánlhattok azt is. Rendelni külföldről nem akarok, mert annyi pénzem nincs.



2014. aug. 22. 05:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

H&M-ben szoktak hasonlók lenni.

Turkálót azt nem ismerek...

2014. aug. 22. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
h&m, tally weil, newyourker, de maceras jo, nem tucat cuccokat talalni :/ nezz szet kisebb butikokban, en a multkor talaltam egy vintage ruhaboltot, imadom, nem is tudom h eddig hogy nem tudtam rola.
2014. aug. 22. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

ha stílusról beszélünk sosem feltétlen különálló ruhadarabokról van szó, hanem arról, hogyan párosítod.

farmeringet a zarában, mangóban, de egy turkálóban vagy kínaiban is kapsz.

2014. aug. 22. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
aliexpress-en láttam már hasonlókat, vagy ebay. Egyik sem drágább mintha boltban vennéd...
2014. aug. 22. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Pesten asszem a Dohány utcábanvan Szputnyik Shop, ami ilyen vintage ruhákkal foglaljozik, ezenkívül mindenhol máshol, mert nagy sajnálatomra elég elterjedtek ezek a ruhák. Már az igazi grungesok és rockerek érzik rosszul magukat, hogy tucatok:) De egy kis fantaziával ebből 2-3-at DIYben meg lehetne oldani. Farmert én csináltam magamnak, inget meg szedtem apum szekrényéből. Nem érdemes 3-4000 ft-t kidobni ilyenre, ha otthon is lehet, meg az sokkal eredetibb is. Bár ez attól függ hogy divatból akarod-e hordani, vagy mondjuk azért mrt szereted a Nirvanát...
2014. aug. 22. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
A new yorkerben láttam illetve a bershka és a pull&bear
2014. aug. 23. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
nekem a turkálóból vannak ilyen cuccaim, csak kell találni egy jót, ahol nem kizárólag agresszív nagyikocsis öreg nénik találnak maguknak ruhát, kalapot olcsón lehet kapni a claire'sben, jobb minőségűt kalapboltokban, combzoknit fehérneműboltban, creepers cipőt eddig még csak webshopokban láttam. én néha kifosztom anyukám leánykori ruhatárának maradványait, sőt néha apukámét is, a flannel ingjeim mind tőle vannak, mostanában már nem nagyon árulnak.
2014. aug. 29. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
creepers van most pl a cin cin amicában, vagy a dohányutcai jajcicában
2014. nov. 17. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
73%
A grounge rock-ot felejtsd el, szivi! Nem divatmajom tini plazalibaknak talaltak ki, meg nincs is ilyen oltozkodesi stilus, csak az olyan marketingre fogekony felhuzhatos makimajom fogyaszto zombiknak talaltak ki, mint te. A grounge rock egy zenei iranyzat volt foleg a 90-es evekben, olyan nagyszeru zenekarokkal, mint pl. Nirvana, Pearl Jam, Smashing Pumpkins, Alice in Chains. Elkepedve latom mostanaban ezeknek az egyutteseknek a neveit tizen-huszoneves cafk@kon kombinalva nemi plazalibas ruhadarabokkal. Kulonosen nepszeru a punk zenekar Ramones. Tragedia b+ tragedia, a vilag megerett a pusztulasra,
2015. ápr. 26. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szia :) A szputnyik shop-ot én is ajánlom, ott tényleg egyedi dolgokat találhatsz.

Nézd még meg ezeket az oldalakat esetleg: [link]

[link]

[link]

[link]

Remélem tudtam segíteni! :)

2015. júl. 12. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!