Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szülők, erről ti milyen...

Szülők, erről ti milyen véleménnyel vagytok? Örülnétek, ha a lányotok így öltözködne?

Figyelt kérdés

Kifinomultan, csinosan. Itt nem arról van szó, hogy blézert, magassarkút, valamint egybe ruhát hord minden egyes nap, hanem hogy előnyben részesíti az ingeket, a csipkés ruhadarabokat, a kevésbé élénk, inkább pasztelles színeket, vagy a fekete-fehéret, visszafogott nyakláncokkal, néha esetleg feltűnőbb gyűrűkkel.

A romantikus vintage, valamint a klasszikus stílus áll a legközelebb a szívéhez, egyszóval nőies, letisztult, mégis dekoratív. A magassarkút amúgy sem preferálja, bár szépnek tartja, viszont kényelmetlennek találja, így nem hordja. Számára fontos, hogy az öltözéke nem csak esztétikus, hanem kényelmes is legyen, valamint hogy passzoljon az alkatához, jóleső érzést keltsen számára, amikor viseli.

A kozmetikumokról annyit, hogy enyhén sminkeli magát, szempillaspirál, néha korrektor, pirosas, vagy babarózsaszínű rúzs (természetesen eldolgozva) szintjén. Parfümöt használ, azonban annak illata sem hivalkodó, hanem kifinomult, jóleső.

Az egyik szülője gyakran mondja, hogy úgy néz ki, mintha egy divatlapból lépett volna ki... És ennek nem mindig örül.

Szülők, nektek mi a véleményetek erről?



2014. aug. 9. 11:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
itt a kérdés és a varázsszó, hogy hány éves vagy. Pl nem örülnék ha a lányom tiptop lenne 12-13 évesen de ha elmúlik 16 semmi kifogásom nem lenne ellene, ha így érzi l magát
2014. aug. 9. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
15 évesről van szó, bár hamarosan 16.
2014. aug. 9. 11:55
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
hm...végül is ha nem esel át a ló túl oldalára, engem nem zavarna, de nem az én lányom vagy. Ehhez a szülőknek is liberálisnak kell lenni...én az vagyok, de ez rajtad nem segít
2014. aug. 9. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Értem.

Mi az, ami már szerintetek sok? És mi az, ami még elfogadható?

Amúgy az én szüleimet se zavarja, sőt, csak kíváncsi voltam mások véleményére is.

2014. aug. 9. 12:38
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Szülőként én már attól is boldog lennék, ha nem érezné úgy a lányom, hogy rosszat teszek vele, ha eltiltom őt a prostituáltkülsőtől, tehát sem mélyen dekoltált felsőt, sem a fenékvájatig kivágott rövidnadrágot nem szeretnék rajta látni.. örülnék, ha eleganciára törekedne es nem a magamutogatás jelentené neki az egyetlen utat a fiúzáshoz.
2014. aug. 9. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sokkal jobb, mintha francia bugyi szerű szoknyákat/nadrágokat hordana, mélyen kivágott felsővel meg minden egyéb szörnyűséggel...

Ez egy csinos, kifinomult stílus. Csak örülnék, ha így nézne ki a lányom. :)

2014. aug. 9. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is így öltözködöm, igaz, én már 20 éves vagyok és apukám sokszor hangoztatja, hogy örül, hogy ilyen nőies lánya van. Ez ellen nem hiszem, hogy sok kifogásuk volna. :D
2014. aug. 9. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sokan öltözködnek manapság így. Ha bemegyek egy boltba, legyen az szinte bármelyik, tele van inggel, csipkével, pasztell színekkel. Nincs ezzel semmi baj.:)
2014. aug. 9. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, ment mindenkinek a zöld pacsi. :)
2014. aug. 10. 12:33
 10/11 anonim válasza:

Ha lenne hasonló korú lányom, nagyon örülnék neki, ha így öltözne. Nőies vagy, de egyáltalán nem kihívó: pontosan így kell ezt csinálni. :) Valószínűleg kevesebb pasi fog így észrevenni, mintha az aktuális divatot majmolnád. De az is biztos, hogy ők ezerszer normálisabbak lesznek! :)


Pár év múlva meg nyugodtan jöhet majd a blézer, egyberuha, magassarkú is: azzal is jó irányba fogsz kilógni a többiek közül!


Ja: a "divatlapból lépett volna ki" nekem abszolút dicséretként hangzik. Legalábbis ha én mondanám valakinek, akkor az lenne. :)


31/F

2014. aug. 15. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!