Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ha bemegyek egy ruha üzletbe...

Krisz1669 kérdése:

Ha bemegyek egy ruha üzletbe és meg kérek egy eladót, hogy segítsen össze állítani egy komplett divatos szettet, azt szerintetek meg tennék, vagy néznének egyet, és jön a csináld magad feladat?! :D

Figyelt kérdés

2014. aug. 22. 12:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
92%
Lehet,hogy némelyik segítene,de azt vedd figyelembe,hogy az őáltala divatosnak tartott dolgokat fogja a kezébe venni.Elég sok minden divatos manapság,széles a paletta.Pláne különböző stílusokban(nőies,laza..stb.).Lehet,hogy ő mutat neked valamit,ami neki tetszik,neked nem.Te is mutatsz valamit,neked tetszik,neki nem.Holott mindkettő divatos.
2014. aug. 22. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
89%
Nagyobb üzletekben mindig vannak felöltöztetett babák, amiken pont azt lehet látni mit érdemes szerintük kombinálni.
2014. aug. 22. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
61%
hát ha egy diákmunkást kérsz meg aki a kasszában dolgozik az tuti nem fog neked segíteni ugyanis neki a kasszában kell lennie még ha akarna se jönne, ha nem lenne diákmunkás akkor is a kasszában kéne lenni főleg ha sokan vannak a boltban ha csak te vagy egyedül előfordulhat hogy segít neked (az Ő izlésének megfelelőt választani ugyanis akik ott dolgoznak nem divattervezők),ha egy olyan valakit kérsz meg aki nem a kasszában dolgozik akkor ők már nagyobb esélyel segítenek (ha nem diákmunkások mert őket tényleg nem érdekli mit veszel:D tapasztalatból mondom) de mint már elmítettem ott senki sem divat diktátor szóval kivagy szolgáltatva az ők személyes ízlésüknek ha a sajátodban nem bízol:)
2014. aug. 22. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

férfi szettre gondoltam (ezt elfelejtettem a kérdéshez le írni :S )

- Köszi a választ, hát nem tudom lehet egy eladó jobban jártas a mai divatban mint én, mert szeretnék változtatni a stílusomon, azaz most ilyen hétköznapi (nem páva stílusra gondolok, kivágott V nyakú pólókban járva) laza pólókba járkálok szórakozó helyekre, szóval nem nagyon követem a divatott, hanem ami meg tetszik, azt meg veszem, csak az a gond, hogy manapság a lányok is jobban oda vannak az olyanért, aki követi a divatot, és hát így nekem is váltanom kell, hogy nagyobb sikerem legyen a lányoknál ;) de ha megkérhetnélek titeket, küldenétek nekem szerintetek divatos férfi összeállításokat (vagy külön-külön póló-ing-nadrág, ki egészítők-stb-stb...) ruha darabokat? :) 20 éves vagyok, és hajstílusokat is szívesen elfogadok :P :)

2014. aug. 22. 12:54
 5/11 anonim válasza:
0%
kárdező, ha ennyire szerencsétlen vagy és nem tudod feltalálni magad és másnak akarsz tetszeni és nem magadnak nem leszel sikeres a nőknél még ha egy világhírű ruha szabó szabja rád a ruhákat és egy hasonló színvonalú fodrász vágja le a hajd...vegyél egy sima egyszínű pólót hozzá egy ugyanolyan színű nadrádot egy tőle eltérő színű övet lődd be a hajad és laza vagy ha akarsz raksz a nyakadba valami fuxot és akkor már páwa is :D
2014. aug. 22. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Van, ahol szívesen segítenek. Általában komolyabb üzletekben.
2014. aug. 22. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
igy van, igaza van az utolsónak, pl egy Öltönyboltba ha bemész szívesen segítenek, bár kétlem hogy öltönyben akarsz nap mint nap megjelleni
2014. aug. 22. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
94%

Kisebb üzletekben, ahol megkérdezik amúgy is, hogy "segíthetek?" ott segítenek. Nagyobb üzletekben ne reménykedj, van annyi dolguk, mint a fene vagy csak alapból nem szeretnek segíteni. :D

Jobban jársz, ha elhívod valamelyik csaj barátodat (már ha nincs barátnőd) vagy egy jobb ízlésű haverodat. Akkor legalább nem leszel egyetlen üzlet kínálatához kötve sem.

2014. aug. 22. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
70%
Akkor menj fel az üzlet honlapjára, legjobb ha van webshop is, ott is rengeteg fotó van, látod felvéve mivel van.
2014. aug. 22. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Elmondom nekem mi az alap:

Válassz egy neked tetsző nadrágot. Ha divatost akarsz, feszüljön a lábadra, de a bokádnál és a lábad közt legyen picit lazább (hogy kényelmesen elférjen aminek kell). Nézd meg jó-e a derékvonala, nincs-e túl magasan, vagy túl mélyen (a fél segged azért ne legyen ki, ha lehet). Aztán jöhet a fenék mustra. Bizony, fontos, hogy jól néz-e ki benne a hátsód! :) Ha minden oké, akkor meg is van a nadrágod! Ha nem, keress tovább. Annyi még, hogy ha szeretsz zsebbe pakolni, akkor azt is ellenőrizd, hogy nem-e hullik ki belőle minden, ha úgy mozdulsz. Ülj le benne, ha úgy is kényelmes, akkor tuti!

Póló: próbáld fel, ami megtetszik! Amire figyelj: nyak kivágás, ujjak, jól áll-e rajtad, és az alja passzol-e a nadrághoz, azaz nem túl rövid, hosszú, szűk, bő-e. Nézd meg a varrását, nem árt, ha pár használat után nem szakad szanaszét a cérna. Olyat válassz, ami nem bolyhosodik ki pár mosás után, és nincs rajta olyan csillám/minta ami hamar lekopik/széttöredezik.

Bravó, lett egy pólód.

Amit érdemes megemlíteni: ha színes/mintás pólót vagy nadrágot választasz, legyenek egyszerűek a kiegészítőid. Ha a felsőd feltűnőbb, legyen egyszerű alsód, és fordítva. Lehet a felsőd és alsód is dísztelen, egyszínű, de akkor érdemes feldobni valamivel, egy övvel, cipővel, órával, sállal.. egy különleges frizurával. Ez a legjobb választás, nem kirívó, mégis stílusos tud lenni. Laza, és klasszikus. Téged fognak nézni, nem a mintás tiritarka felsődet.

Remélem tudtam segíteni, a cipő, kabát, egyéb kiegészítő választását már nincs kedvem ecsetelni, így is elkoptak az ujjaim.

2014. aug. 22. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!