Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek egy 17 éves lány,...

Szerintetek egy 17 éves lány, ha szoknyához sima harisnyát hord az divatos, "menō"?

Figyelt kérdés
Ritkán látok ilyet ezért kérdezem. Világoskék egyberészes ruhát vagy hogy hívják viselt a lány. 26/f

2014. aug. 16. 11:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
igen "meno" csak egyszeru :D de attol meg divatos :)
2014. aug. 16. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de ha szoknyát veszek/ruhát és mondjuk valami hivatalosabb helyre vagyok meghívva, akkor én is veszek harisnyát. Ez így van rendjén szerintem.
2014. aug. 16. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Elegáns szerintem, kevesen hordanak ilyenkor harisnyát, de amúgy sem,de szoktam látni párakat így.
2014. aug. 16. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
0%
A testszínű nejlonharisnya ultragáz. Meg a fehér. A többivel, pamutharisnyával általában nincs gond.
2014. aug. 16. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom miért gáz a testszínű,nekem tetszik, bár nem tudom mit értesz testszínűn mert az emberek bőrszíne elég eltérő, a beige-bézs nylonba testszínű ami világos, de van vision,pearl barna harisnyák, ami szintén lehet testszínű sötétebb árnyalatba, napbarnított féle. Ilyenbe jár felénk egy csaj gyakran rövidnadrághoz hordja,szerintem ő sem gondolja, hogy gázul áll rajta, inkább csinosan akar benne lenni.
2014. aug. 16. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Mit értesz "sima" harisnyán?
2014. aug. 16. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Nincs semmi baj a sima harisnyákkal, nem gázak. Nem használnám rá azt a szót, hogy "menő", nálam ez inkább elegánsnak számít.


6-os. Szerintem úgy érti a sima harisnyát, hogy nem mintás, nem necc, nem csipke/csipkés.

2014. aug. 16. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Hüvösebre fordul az idő én veszek fel harisnyát, de csak combfixeset ruha szoknya alá, szerintem elegéns és nem gáz, bár én testszinűt fehéret és feketét hordok
2014. aug. 17. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Sem a testszínű, sem a fehér nem gáz, csak tudni kell a megfelelő kiegészítőkkel viselni. A pamut harisnya - na AZ a gáz! Mármint ilyenkor! Télen még elmegy, ha -10 fok van, de akkor is csak nadrág alá!
2014. aug. 18. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Biztos jól néz ki,divatos.Te is jól nézhetsz ki benne.
2014. aug. 19. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!