Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok, nők! Azokat a nagyon...

Lányok, nők! Azokat a nagyon passzos (akár alakformálós) egyberuhákat ti hogy szoktátok felvenni, hogy ne látsszon át a bugyi és a harisnya vonala?

Figyelt kérdés

Randira készülök, bármilyen bugyival veszem fel, undorítóan látszik a vonala (pedig jók rám, nem vágnak be), és látszik a harisnya vonala is.


Hát megőrülök! Ti hogy szoktátok ezeket hordani? Bugyi nélkül haresszel? Vagy hogy?


2014. aug. 23. 19:45
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

az intimissimiben lehet kapni olyan bugyit, aminek konkrétan nincsenek varrásai vagy nem tudom hogy fogalmazzam.

[link]

2014. aug. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
tanga+combfix
2014. aug. 23. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
mindkét tipp nagyon jó! köszönöm! a combfixet már felírtam a vásárolni valók közé:))
2014. aug. 23. 20:02
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Fontos a megfelelő méret és fazon is (a varrás nélküli is látszani fog ha bevág, ugye...) Ha ennyire átlátszik, én mondjuk a ruhát mellőzném inkább.
2014. aug. 23. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
ha ruha nélkül mennék utcára, megdobálnának szeméttel. (Chandler Bing) :))
2014. aug. 23. 20:05
 6/7 anonim ***** válasza:
Csak is bugyi nélkül.
2014. aug. 24. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
szerintem a varrás nélküli, jó méretű bugyi a legjobb megoldás :)
2014. aug. 24. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!