Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan lehet úgy szexin...

Hogyan lehet úgy szexin öltözködni, hogy közben ne nézzen ki az ember úgy mint egy útszéli?

Figyelt kérdés

2014. aug. 25. 19:20
 1/10 anonim ***** válasza:
Kezdjük azzal, hogy mi áll jól... Hiába írunk ruhákat, ha neked nem áll jól az adott fazon.
2014. aug. 25. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
hát mire gondolsz? nagyjából minden, de nyilván a zsákszerű,bő ruhák senkinek nem előnyösek. magas vagyok,normális alak. :)
2014. aug. 25. 19:57
 3/10 anonim ***** válasza:
Azt írtad magas vagy normál alkattal,én a testhez álló stílust javasolnám az kiemeli az alakodat.
2014. aug. 25. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
megfogadom,köszönöm! :)
2014. aug. 25. 20:55
 5/10 anonim ***** válasza:

Hogyan lehet úgy szexin öltözködni, hogy közben ne nézzen ki az ember úgy mint egy útszéli?


Szomorú hogy manapság már ez se megy, de legalább te nem akarsz qrwának tűnni.


Pl ha felül mutatunk, akkor alul nem.

Egy miniszoknyához már nem mélyen dekoltált felsőt, hanem egy zártabbat veszünk. Lapos sarkú cipővel.

2014. aug. 25. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
nem akarok,és pont ezért kérdeztem,hogy véletlenül se essek ilyen hibába :D
2014. aug. 25. 21:32
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Röid szoknya lehet, DE ha lehajolsz, akkor se látszódjon semmi, szóval kb a combközép fölött kicsivel, de fenék alatt egy kb 10 centivel érő szoknya teljesen jó:) Csipkés felsők, peplum felsők, áttetsző ingek, blúzok cuki gallérral, elegáns hajviselet, vörös rúzs. Testre simuló ruhát szerintem csak úgy vegyél fel, ha elég hosszú és nem lóg ki belőle a segged, mert úgy már azért komolyan néz ki:D Egyébként magassarkút nyugodtan vehetsz, visszafogott színekkel és ne harsány mintákkal hódíts!:) Remélem segítettem:)
2014. aug. 25. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
nagyon is sokat! köszönöm :))
2014. aug. 25. 22:06
 9/10 anonim ***** válasza:
Sok múlik a színeken is, például párducmintás meg neon, élénk rózsaszín stb színeket kerüld. Inkább komolyabb színek közül válogass, kevés mintával.
2014. aug. 27. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
igen, szerintem is ,részben szinte ez a döntő :)
2014. aug. 27. 18:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!