Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Őszintén ti honnan veszitek...

Őszintén ti honnan veszitek az air maxeteket (énis szeretnék de boltban sokallom)?

Figyelt kérdés
Őszintén, név nélkül megveszitek boltban 40 ezerért, mert én pkayersroomban annyiért néztem, de annyiért kicsit sok. Más boltban olcsobb, esetleg használtan, vagy külföldön?

2014. aug. 28. 12:04
 1/7 anonim ***** válasza:

10 ezerért veszik aliepexpress-en meg vaterán a sok HAMIS szar ermekszet..

magyarországon minden 2. embernek van, de maximum a 15%-uknak eredeti.. többi meg megveszi a HAMIS szart hogy fel tudjon vele vágni.

néha ki lehet fogni akciót, akkor eredeti van 25-30-ért

2014. aug. 28. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nincs minden második embernek. Nem is értem mit esznek annyira rajta. Itt is van 1000000 kérdés erről a cipőről. Nekem 2 forintért nem kellene.
2014. aug. 28. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem még a felének sincs eredeti..mondjuk szerintem 2000 ft-ot sem ér, olyan ronda.
2014. aug. 28. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
én 28ezerért vettem a garage storeba akciósan!
2014. aug. 28. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nike.com-ról rendeltem, 55ezer volt. Olcsó hamisítványt nem éri meg venni mert leválik a talpa hamar. Boltban szoktam látni akciósan is eredetit. Neten is előfordul, kuponos oldalon is láttam már olcsón.
2014. aug. 28. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 pinkpancser ***** válasza:

Ha tényleg sporotolni kell, akkor megér annyit. Volt régen nekem is, évekig használtam futáshoz és bírta (és még mindig egyben van). Ha viszont csak arra kell, hogy lássák ilyened is van, akkor elég egy óccó kínai is (csak nézz véleményeket, nehogy olyan legyen ami nem is hasonlít az eredetire).

De ha csak egy kényelmes cipőt akarsz akkor nézz inkább túracipőket. Jóval olcsóbb és napi használatra jobb.

2014. aug. 29. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én 34000-ért vettem kb fél éve akciósan, eredetileg 42000 volt, de megérte, nagyon kényelmes, és strapabíró, nincs semmi baja szerencsére. :)
2014. szept. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!