Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ezt a két cipőt keresném....

Ezt a két cipőt keresném. Kérdőjel?

Figyelt kérdés

Szóval lenne két cipő amiről meg szeretném tudni hogy hol lehet venni. (Szerencsém volt , találtam egy képet amin mind a kettő rajta van) Szóval:


[link]



2014. aug. 29. 00:13
 1/5 ksztella ***** válasza:
Márkabolt? Vannak hasonlók.Vagy neked pont ugyan az kell?Mert akkor nem tudom :)
2014. aug. 29. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az adidas -hoz hasonlóm van most, de ugyan ilyeneket keresnék.:)
2014. aug. 29. 00:26
 3/5 anonim ***** válasza:
A jobb oldali (mellesleg igencsak jó) csuka egy Nike Air Jordan 1 (Retro talán, de ebben nem vagyok biztos). Helyileg elsőre a Footlocker, másodjára a BP Shop ugrik be, de neten is lehet találni. Bár itt meg erősen résen kell lenni, mert természetesen sok a hamisítvány (főleg az ár árulkodó ilyen esetben).
2014. aug. 29. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Azért még az adidas-ra várnám a válaszokat.
2014. aug. 29. 16:29
 5/5 anonim ***** válasza:
Ilyesmi Adidas-modell több is van: a Ledge Mid és a Hard Court ugrik be első kettőnek. A képen láthatóra inkább az utóbbi hasonlít. De itt a Forum Mid-et sem hagynám ki a helyedben a megtekintések közül :D
2014. aug. 31. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!