Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol tudok divatos és MINŐSÉGI...

Hol tudok divatos és MINŐSÉGI férfi ruhát vásárolni Budapesten?

Figyelt kérdés

24 éves férfi vagyok, általában a C&A-ban szoktam vásárolni, amely viszonylag divatosnak minősül, és a megfizethető kategóriában van. Bár mostanában egyre inkább drágább ruhákat találok.


A minőség viszont elég nagy probléma. És nem csak a C&A-ról van szó, hanem a többi boltról is. Pl Zara, H&M.

A bajom az, hogy megveszek újonnan egy ruhát, és néha a 3-4. mosás után egyszerűen kifakul. Nem tudok beszerezni egy jó minőségű, megfizethető szűkebb fekete nadrágot, mert a 4. mosásnál az összes kifakul. Pedig 30 fokban mosom, kevés mosószerrel, kíméletes programon.


Ezért kezdeném elfordulni ezektől a nagy márkáktól, biztosan van minőségibb és olcsóbb ruhabolt Pesten, ez érdekelne engem.


2014. aug. 29. 11:53
 1/1 anonim ***** válasza:
A LIDL-ben nagyon jó ruhák vannak, az Esmara márkának jó minőségű termékei vannak. Igaz, én nő vagyok, de alapdarabokat mindig ott vásárolok, van, ami már több éve bírja, és nem tűnik használtnak, ráadásul sokkal olcsóbbak, mint pl. a plázás darabok.
2014. aug. 29. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!