Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Egy 16 éves fiú hogyan öltözkö...

Egy 16 éves fiú hogyan öltözködjön, milyen ruhákat hordjon, mi divatos most?

Figyelt kérdés

2014. máj. 25. 17:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Converse vagy Vans cipő. V nyakú póló, Feszülős naci, páva haj.. És kész is a pávagyerek.. Ezt kerüld kérlekszépen !
2014. máj. 25. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ami neked tetszik.
2014. máj. 25. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Hord azt, ami tetszik. Ha kényszerből akarsz divatosan öltözködni, az úgyis látható, érezhető lesz.


Nem tudod az ízlésed?

Egy jo szabású farmernadrággal, egy mintás poloval vagy trikóval, egy kamu ray ban szemüveggel és egy hajos cipővel divatos leszel.

2014. máj. 25. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Neked kell tudnod, mi a stílusod.


Nekem, ami nőként tetszik (de én idősebb vagyok, 28 éves, szóval lehet, téged nem is érdekel, hogy egy ilyen "öregnek" mi tetszik :D):


- normális szabású farmer, vagy farmerszerű nadrág, vagy kord-, esetleg egyéb, normális anyagú nadrág, ami nem szaggatott, nem ülepes, nem szűk szárú... Hanem egyszerűen csak normális. Sötétkék, világoskék, fekete, sötétzöld...

- lezseren hordott világos vagy kicsit sötétebb (kék mondjuk) ing, vagy szintén normális fazonú (nem V-nyakú, nem össze-vissza lígő-lógós, kinyúlt, szaggatott stb.) póló, ami lehetőleg egyszínű vagy egyszerű, de legalábbis nem szemet kápráztatóan mintás, és semmiképpen sincs tele "jópofa" szövegekkel

- egyszerűbb, világos vagy sötét pulóver, aminek a nyaka normális kivágású, és szerintem pl. tök jól néz ki, ha az alatta lévő ing gallérja rá van hajtva kívülre

- zakó (most nem öltönyre gondolok, hanem egyszerűbb, fiatalok által is hordott zakóra)

- hidegebb időben szövetkabát (hosszú vagy rövid, ki mit szeret), dzseki

- normális, nem szakadt, nem nyelvkilógós, stb. sportcipő, lehetőleg sötétebb színű, vagy, ha világos, az sem baj, de akkor legyen tiszta(!!!), vagy más hasonló jellegű zárt cipő (sötét zoknival) Nem katonai bakancs, meg hasonló förmedvények...


Na, ez egy olyan stílus, ami nekem szimpatikus. Ehhez normális (nem papagájszínű) haj, ami kifejezetten tetszik, ha kicsit hosszabb (mondjuk kb. 10 cm), "rendetlenebb" (ami nem elhanyagoltat jelent!!), de persze férfiasan rövid is lehet.


Nem kell persze mindenkinek így öltöznie, csak tippnek szánom.


28/N

2014. máj. 25. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ami neked tetszik, kényelmes, és ami szerinted jól néz ki. Próbáld meg kialakítani a saját stílusodat.


Nekem amúgy ezek jönnek be általában:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


17/L

2014. máj. 25. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 egybaba ***** válasza:

öööö - évszakanak megfelelően?

Télen pl véletlenül se úszónadrágba egy szál esernyővel :D

2014. máj. 28. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!