Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Egyszerű fehér, ráncolt...

Egyszerű fehér, ráncolt miniruha (térd fölötti) színes zakóval (piros, kék) esküvőre/lagzira?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy nem illik tiszta fehéret, feketét és pirosat, azonban manapság már sokan úgy gondolják, hogy más színnel, pl egy zakóval kombinálva már nem gond. Jelenleg egy piros zakó áll rendelkezésre hozzá, de ha sikerül veszek kéket, fekete öv, fekete szandál. A pasztellszinek nekem borzalmasan állnak, ahogy a türkiz, vagy a babarózsaszín is. Így nincs egyáltalán egyszerű dolgom. A menyasszonynak sincs kifogása a fehér ellen. Ti mit gondoltok?

2014. aug. 29. 21:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
pontosan mennyire rövid a ruha? hány cm-el ér térd fölé?
2014. aug. 29. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
6-7 cm kb.
2014. aug. 29. 21:16
 3/12 A kérdező kommentje:

[link] erről a ruháról van szó.


Mást vásárolni már nem lesz időm és hónapok óta keresek ruhát, de ez az egyetlen ami valahogy áll is rajtam :S

2014. aug. 29. 21:24
 4/12 anonim ***** válasza:
szt jó, de azért vegyél fel vmi ékszert is+ egy nem fehér cipőt+ blézer + színes kistáska, így annyira nem feltünő a fehér
2014. aug. 29. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
fekete szandál lesz hozzá, bokánál masnival, fekete táska, fekete-fehér nyaklánc (nem csillivilli, inkább amolyan divatos mindenféle gyöngyből).
2014. aug. 29. 21:33
 6/12 anonim ***** válasza:
0%

Mi az hogy zako?

Az ferfi ruha te pedig szerintem no vagy?

2014. aug. 29. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Pl: [link]

Ha már feleslegesen kell kukacoskodni...

2014. aug. 29. 21:39
 8/12 anonim ***** válasza:

így jó:)

1.hozzászóló

2014. aug. 29. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ha a menyasszonynak nincs kifogása ellene akkor nem para, de ettől még lehet, hogy a násznép tagjai közül meg fognak szólni néhányan (még ha nem is hangosan, vagy úgy, hogy Te is észrevedd).
2014. aug. 29. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nyugi, a 6. mindenbe beleköt :D


Szerintem teljesen jó, szép, csinos, zakóval meg nem fogsz "virítani", hogy a ruha fehér, szóval nyugodtan vedd fel. Biztos lesznek begyöpösödöttek, akik majd pusmognak, de kit érdekelnek, ha a menyasszonynak nincs vele baja?

2014. aug. 29. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!