Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Egyszerű fehér, ráncolt...

Egyszerű fehér, ráncolt miniruha (térd fölötti) színes zakóval (piros, kék) esküvőre/lagzira?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy nem illik tiszta fehéret, feketét és pirosat, azonban manapság már sokan úgy gondolják, hogy más színnel, pl egy zakóval kombinálva már nem gond. Jelenleg egy piros zakó áll rendelkezésre hozzá, de ha sikerül veszek kéket, fekete öv, fekete szandál. A pasztellszinek nekem borzalmasan állnak, ahogy a türkiz, vagy a babarózsaszín is. Így nincs egyáltalán egyszerű dolgom. A menyasszonynak sincs kifogása a fehér ellen. Ti mit gondoltok?

2014. aug. 29. 21:12
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Nem mindenbe, csak abba amikor a nok megmagyarazzak, hogy egy ferfi ruhadarab uniszex!

Egyebkent kerdezo kossz a linket, de remelem a hozzaszolasokat is vegigolvastad mert ott is van hozzam hasonlo gondolkodasu raadasul noszemely.

2014. szept. 2. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Vannak női zakók, ezek el vannak látva mellvarrással, karcsúsított fazonnal. Vagy így hívod őket vagy blézernek, igazából mindegy. Nekem teljesen egyértelmű, hogy nem férfi zakót akar felvenni.
2014. szept. 2. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!